Rozdiel medzi sexprivátom a bordelom zistíš na webe Marhulky.sk
Rady a tipy

Je jednoduchšie vrznúť si v bordeli alebo na sexpriváte? Stručný a jasný návod

V tomto blogu ti ako bývalá profesionálka v rýchlosti vysvetlím základný, najvýraznejší rozdiel medzi sexprivátom a tzv. bordelom ako dvoma najbežnejšími prevádzkami pre poskytovanie sexuálnych služieb na Slovensku. A to najmä v kontexte toho, ako v týchto zariadeniach – a či vôbec – dostať práve tie konkrétne služby, ktoré ako chlap s akútnou túžbou potrebuješ či hľadáš.

Rozdiel medzi sexprivátom a bordelom nie je jeden

Zrejme najvýraznejšou diferenciou je však skutočnosť, že sexponuky zariadení typu bordel (honosnejším názvom označovaný niekde ako “masážny salón”) iba veľmi ťažko nájdeš online. Len máloktorý takýto podnik má vôbec nejakú webstránku. O zobrazení reálnych pracovníčok ani nepíšuc. Zatiaľ čo dievčatá zo sexprivátov a kontaktných bytov mávajú profily približujúce sa profilu špičkovej prostitútky.

Medzi ďalšie rozdiely, ktoré sú zjavné z podstaty fungovania týchto zariadení, patrí diskrétnosť, anonymnosť, jednoduchosť návštevy prevádzky.

A v neposlednom rade ceny služieb na nich, prirodzene

Pri všetkých vymenovaných atritútoch ťahajú bordely za kratší koniec. V tomto článku sa však budem detailne venovať prvému zmienenému rozdielu.

Na to, aby si zistil, aké dievčatá – čo do výzoru aj ponúkaných služieb – nájdeš v konkrétnom bordeli, musíš tento masážny salón osobne navštíviť.

* Pri prevažnej väčšine profesionálok slovenského pôvodu neuvidíš tvár. O niečo lepšie je to v tomto zmysle s Ukrajinkami či inými cudzinkami. Postavy však uvidíš pomerne spoľahlivo. A napíšme si to na rovinu: pri aktuálnej nadržanosti a možnosti otočiť si kočku chrbtom to bohato stačí.

Práve v tomto tkvie absolútne

najvýraznejší rozdiel medzi sexprivátom a bordelom:

pri prvom zmienenom type zariadenia sa bez najmenšej stopy stresu pobavíš už doma. Ešte pred samotnou návštevou prevádzky. Práve za týmto účelom katalógy dievčat poskytujúcich sexslužby, ako práve ten zmienený ovocný, vznikli. Mimochodom, za seba môžem napísať, že názov “Marhulky.sk” považujem za veľmi nápaditý. Je nenápadný, nekričí doďaleka o obsahu webu (áno, na rodziel od “profesionálok” alebo napr. môjho webu “Radodajka”), no pritom je nesmierne ľahko zapamätateľný.


Toto je reklamný text v zmysle seo.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.