Kamarát s výhodami je typ vzťahu, vyhľadávaný aj mnohými modernými ženami
Bulvárna erotika

Ako som prišla na to, že isté známe klišé je v skutočnosti úplná sračka

Zvláštne je, aká fáma koluje po svete: že žena je tou, čo odmieta kamarátstvo s výhodami, lebo sa vraj zamiluje. Neviem, kde sa stala chyba. Hľadala som chlapa, čo by sa na to so mnou dal. Bola som na vysokej, robila som dlhé hodiny v bare. Nemohla som si dovoliť uživiť vzťah. Kamarát s výhodami bol najlepší spôsob, ako dať zo seba von stres.

Našiel sa kamarát s výhodami, ktorý by zvládol

aj desať kôl za noc. Rozpútal to celé chvíľkový sexting, kedže sme obaja boli dosť nadržaní. Pekne sme si vysvetlili, čo a ako má kto z nás rád, aby z toho nebol ten trápny prvý sex. Nech si to hneď každý poriadne užije. Život na internáte, práve kvôli tomuto, má mnoho výhod. Môj kamarát s výhodami býval o štyri poschodia vyššie ako ja a predsa sme sa nikdy predtým nestretli.

Hneď vedel, ako na mňa. Stačila nám len jedna malá posteľ. Pri ňom som zistila, že milujem, ak ma niekto pri sexe mierne dusí. Prvýkrát som sa nemusela nastavovať tak, aby to mne vyhovovalo. Vedel to.

Vzal si ma z boku, zozadu, v študovni, na stole na knihách.

Mali sme sex vždy, keď sa čo len trocha dalo

To bolo na tom to úžasné. Chcela som ja, ozvala som sa, vyšliapala som si štyri poschodia a hneď som sa dočkala orgazmu. Vagínu mi poznal dokonalo. Nikdy ma nenudilo mať v sebe jeho penis. Občas sa nám stalo, že sme sa potrebovali trochu potúliť, ale tak či tak vždy skončil nadržaný vo mne.

Pozitíva vzťahu “kamarát s výhodami”?

Sex kedy som chcela. Nemusela som sa srať so starosťami, ako je práve na tom moje brucho či môj výzor celkovo. Išlo nám o sex. Nemám ani len pocit, že by sme niekedy mali nejaký romantický duchaplný sex. Skôr to bol ten tvrdý, vášnivý sex. Cez víkendy sme si každý prešli autom dvadsať kilometrov na stred našej cesty, stretli sa, rozdali si to a bolo. Keď to inak nešlo, aj sex cez telefón všetko vyriešil.

Najlepšie na celej tejto skúsenosti bolo, že na jej konci nebolo žiadne vyčítanie, žiadne slzy.

Skončil sme školu, dali sme si “goodbye-sex”,

poďakovali sme si navzájom a bolo nám super.

Nemusíš úplne zakaždým platiť za kurvu. Nie som jediná žena, ktorá si vzťah s označením kamarát s výhodami užíva. Na svete je nás veľa.


Na titulnej fotografii je autorka blogu osobne. Fotka bola vytvorená výhradne za účelom ilustrácie jej článku na tomto webe.

Som mladá, zato však skúsená študentka, ktorá vie, ako si správne užívať vysokoškolský život. Sex je pre mňa spôsobom relaxu, spôsobom spoznávania samej seba. Nie som žena, čo niečo preferuje. Skúsila som všeličo: od úplne bežného "normálneho" sexu, cez anál, sex so sexuálnymi pomôckami až po lezbický sex. Jediné čo mi ešte figuruje v zozname toho, čo musím skúsiť, je trojka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *