Sex za peniaze - alebo kam som ochotná zájsť (si) po nový laptop
Sexbiznis

Nie ČI, ale AKÝ sex sú Slovenky ochotné poskytnúť za kabelku či za iPhone

Tento článok nechce porovnávať sexslužby a teda sex za peniaze na Slovensku s podobnými službami v zahraničí. Vlastne ani nechce písať explicitne len o samotnom sexe, ale o celom širokom sexbiznise so všetkými jeho “odvetviami”: od fotenia aktov cez filmovanie porna… až po samotnú prostitúciu. Tento blog sa chce zamyslieť skôr nad hodnotami a prístupom.

Návštevníci tohto portálu majú, samozrejme, dosť jasnú predstavu o cenách erotických služieb na slovenských sexprivátoch. Aj tak však zhrniem.

Chlap, ktorý u nás dostane chuť na fajku či rýchlovku a je ochotný kúsok sa kvôli tomu previezť autom, nemusí investovať viac ako € 15 či € 20. Dokonca na istých miestach v uliciach hlavného a zopár väčších miest sa

orálny sex bez kondómu a s výstrekom do úst

dá kúpiť už za € 10. To je prípad takpovediac veľko-obratových šukacích strojov, ktoré neriešia nič okrem uspokojenia finančných potrieb svojho pasáka. A svojej vlastnej potreby ďalšej dávky (spravidla) pervitínu. S takýmito dievčatami riešiť dotazy na nejaké extra služby a špeciálny servis vôbec netreba. Tým je spravidla úplne jedno, či im ho chlap strčí do úst, do pošvy či do análu rovnako ako je im jedno, či tak urobí s kondómom alebo bez. Je len na chlapovi, ako zle je na tom a nakoľko silná je jeho potreba odbaviť sa. Lebo priama úmera v zmysle čím nadržanejší chlap, tým nižšia náročnosť je známa a neodškriepiteľná.

Úplne iný je prípad

“slušných” dievčat, ktoré si cez sex za peniaze financujú luxus.

Čiže v žiadnom prípade nie životnú nevyhnutnosť či, nebodaj, núdzu. Rozpočet potrebný na pokrytie ubytovania, stravy a štúdia dokážu zarobiť normálnou prácou “asistentky predaja”, obsluhy v McDonald’s a pod. Ale nejaké rozšírenie, navýšenie luxusu v podobe kabelky Louis Vuitton či nejakej príjemnej drobnosti z iStore – na to treba vymyslieť niečo prefíkanejšie. Tie inteligentnejšie a

šikovnejšie dievčatá skúsia najprv napr. prácu tanečnice v zahraničí,

ktorou sa dá zarobiť dokonca viac peňazí než samotnou štandardnou prostitúciou. A tanečná práca je predsa len stále ešte podstatne menej dehonestujúcou a menej oberajúcou o vlastnú sebaúctu než rozťahovanie stehien za peniaze komukoľvek. Lenže to už chce istú snahu a znalosti.

Až slečny, ktoré nevidia inú možnosť, sa dajú na sex za peniaze

Baby, ktoré nevedia ani ceknúť cudzím jazykom, majú dieťa, o ktoré sa treba starať či partnera, ktorý ich do zahraničia nepustí, ale pritom sex za peniaze im toleruje. Teda pokým nosia domov peniaze do spoločnej alebo priamo do jeho kasy.

Takéto slečny zasa často od dobroty nevedia, čo za seba vypýtať. Páni, zvyknutí na tzv. privátové ceny, sa medzi sebou smejú, či má dotyčná pičku vykladanú zlatom alebo aký má dôvod na sumy, ktoré pýta za sex za peniaze. Navyše za spravidla výrazne oklieštený sex bez lízania (príliš intímne), bez prstovania (príliš nepohodlné) a, “samozrejme”, bez análneho sexu (bože, ešte to tak!). Jedno či dve stretnutia s klientom však týmto dievčatám stačia na spomínaný nový mobil, kabelku či dokonca laptop. Lebo vždy sa nájde chlap, ktorý skočí na predstavu niečoho výnimočného za tak vysokú cenu – a zaplatí ju. Zo zvedavosti alebo z velikášstva. Veď na to má…

Dnes je už len veľmi, ale skutočne

veľmi málo dievčat, ktoré sex za peniaze nikdy neskúsili.

Skôr či neskôr k nejakej forme prostitúcie privonia podľa môjho odhadu minimálne nadpolovičná väčšina. A vek, v ktorom k tomu dochádza, sa znižuje zároveň so znižovaním veku, kedy dnešné mladé baby strácajú panenstvo. A toto nie je môj NÁZOR, je to moja reálna SKÚSENOSŤ.

Prvý sex v jedenástich či dvanástich,

prvá platená skúsenosť len o rok alebo o dva neskôr. Prípadne cesta prešpekulovanejšia a teda fajčenie za prachy či análny sex ešte skôr, než dôjde k strate panenstva. A následne už len čakanie na dosiahnutie plnoletosti, aby sa slečna mohla legálne vybrať za prácou tohto charakteru do zahraničia. Teda v prípade, že ho tam mieni vykonávať oficiálne v klube, na to určenom. S týmto všetkým som sa počas môjho aktuálne 18-ročného fungovania v brandži stretol.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *