Sex s dominou je tým príslovečným kokaínom spomedzi sexslužieb
Sexbiznis

Bývalá prostitútka Monika: “Za túto praktiku platia muži suverénne najviac!”

Monču poznám “z mesta” ešte z mojich pubertálnych čias. Ona bola krásna baba, ktorá už ako 16- či 17-ročná sa živila fotením pikantnej erotiky pre viaceré agentúry a podobne. Ako roky leteli, Monika našla svoje podnikanie v erotickom biznise a prezradila mi niekoľko zaujímavých pikošiek. Okrem iného fakt, že najviac peňazí sme vraj my, chlapi ochotní pustiť za sex s dominou. (Aktualizované 02. 09. 2023)

Keďže téma erotiky a sexu je mi blízka, častokrát som Moniku ako starý kamoš spovedal z toho, ako to v jej biznise chodí. Zaujímavosťou napríklad je, že keď chce baba začať s týmto podnikaním, musí najskôr niečo do seba vraziť. Sexi handry, depilácia, pravidelné udržiavanie najtajnejších zákutí svojho tela… A to je iba začiatok. Tie ambicióznejšie idú aj na plastiku – prsia, zadok, pery, ohanbie atď. Úplne vážne.

Najväčšie investície však jednoznačne vyžaduje to,

keď chce prostitútka poskytovať sex s dominou.

P. S.: Kamarátska rada pre chlapov: nájdi si za kamošku bývalú kurvu. Len málokto ťa o sexe a intímnej hygiene naučí viac. 

Poznám veľa chlapov, ktorí radi pri šiestom pive snívajú o tom, aké by bolo úžasné robiť gigola. Keď máš však info z prvej ruky, vieš, že to nie je med lízať. Všetci vieme, že v tomto podnikaní sa častejšie líže anál a iné veci, ale o tom potom.

Monika mi rozprávala detaily z tohto biznisu a ako všade inde, aj tú sú najhoršie začiatky. Vtedy si človek veľmi nenavyberá. Baba je zavretá na izbe a čaká, čo príde. A berie, čo príde. Je v práci a chce zarobiť, nič viac – nič menej.

Len tie najambicióznejšie a najvytrvalejšie sa raz dostanú do bodu, že si samé môžu vyberať klientov, či dokonca otvoriť svoj vlastný podnik.

Za čo platia chlapi najviac? Za sex s dominou!

“Bol by si prekvapený, koľkí chlapi v skutočnosti ani nestoja o sex s dominou a platia len za to, že sa potrebujú porozprávať.” Najmä stálejší zákazníci veľmi rýchlo uveria tomu, že prebehla iskra. Ako sama uvádza, tá iskra tam je vždy rovnaká – a najsilnejšia vtedy, keď treba platiť.

Za aké praktiky ale “solia” chlapi najviac peňazí? Každý z nás má určite svoju vlastnú predstavu. Podľa Moniky je to však jednoznačne sado-maso, respektíve dominy. Práve dominy, teda

sexuálne dominantné ženy stoja najviac peňazí.

Nie každá totiž na to má žalúdok a vie to robiť tak, aby bol klient naozaj spokojný.

Podľa Monikinej výpovede práve tieto praktiky stoja niekoľkonásobne viac ako bežný styk. Príklad zo života: bežný hodinový sex – € 100. Hodinka s dominou – € 200 až 800. Takže ak by si sa náhodou chcel vydať touto cestou a lákajú ťa práve takéto hry pre dospelých, priprav si riadny balík. 🙂


Na ilustračnom zábere je profesionálna domina Madam Monita (podobnosť mien je náhodná). Svoje služby ponúka vo vlastnom tematickom priestore v Bratislave. Fotografia pochádza z fototvorby Andyho Morávka.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *