Kontakt-byt ako nový, k prostitútkam čestný a férový systém
Sexbiznis

Ako laxne kurva roztiahne stehná za € 30 a ako nadšene ich roztiahne za € 70

Novinka, o ktorej už sa hovorilo aj v Črepinách s hviezdičkou na tv Joj. Koncept s názvom kontakt-byt známy napr. zo susednej Viedne má ambíciu nahradiť doterajší koncept klasického sexprivátu. Budete vy, nadržaní slovenskí chlapi za sexuálne služby platiť menej a pritom prostitútky budú odvádzať poctivejšiu prácu – pretože im bude zostávať vyšší podiel z vašich platieb?

Žiaľ, zabudni na to…! Je to škoda, no systém kontakt-byt má u nás malé šance. Aspoň v dohľadnom období. Slovenskí sprostredkovatelia, kupliari a pasáci sú totiž čo sa finančnej nenásytnosti týka väčšie kurvy než tie baby, ktoré pasú. Nakoľko som ako bývalá profesionálka aj ako bývalá kupiarka jednou z nich, viem, o čom píšem.

Kontakt-byt a jeho výhody pre klientov sexprivátov

Rozdiel je jednoduchý a každý, kto čo len raz navštívil štandardný erotický privát, ho rýchlo pochopí. Na priváte v Bratislave zaplatíš za hodinku okolo € 70. Ak je podiel pre dievča € 30 či nebodaj dokonca € 35 (a teda presná polovica), ide o veľmi korektný privát pod vedením férového prevádzkovateľa. Viem o sexprivátoch, kde dievčatá dostávajú ešte menej s odôvodnením, že zvyšok si majú samé “doúčtovať” na príplatkových službách a tým si svoj podiel navýšiť.

Uznaj: akú službu ti už len poskytne baba, ktorá dostane 30 éčiek za to, že ti najprv 10 minút fajčí vtáka, potom ju necháš na sebe 15 minút jazdiť a nakoniec ju tvrdo a bez ohľadu na to, ako hlboko ho do nej vrážaš, nabúchaš odzadu. Prípadne sa jej za 10-eurový príplatok chceš ešte aj urobiť do úst…

Výrazne iná je situácia pri koncepte “kontakt-byt”

Tu platí slečna poskytujúca svoje sexuálne služby pevný paušál za kvázi prenájom izby či bytu. No a má len dve starosti. Po prvé, zarobiť dosť na tento nájom a po druhé, urobiť si toľko tzv. izieb a teda odšťaviť toľko vtákov, koľko len ona sama uzná za vhodné a na koľkých má práve v ten deň náladu. A že ju konkrétne dnes nemá na nič iné než na pozeranie Dr. Hausa či na čumenie z okna na pomaly padajúci sneh?

Pri systéme kontaktného bytu je to len a len jej vec

Žiadna kupliarka (akou som bola aj ja) ani žiadny pasák jej do toho nekibicuje a do ničoho ju nenúti. A ak je už štvrtok a slečna už tento týždeň svojich povedzme € 300 na týždenný prenájom a ďalších € 300 na tohtotýždňovú stravu a na rôzne blbosti zarobila, nemusí sa ani pohnúť z postele. A nikto jej nemá čo vyčítať. Na rozdiel od sexprivátu. Pri koncepte kontakt-byt je to totiž iba jej vecou.

Je potom úplne jasné, aké služby asi tak môžeš očakávať od niekoho, komu zostáva celých tvojich € 70 a kto z nich platí bežné výdaje (lebo veď všetci platíme nájom, iba v rôznej výške) a aké môžeš očakávať od toho, komu z tvojej platby zostane v skutočnosti horko-ťažko polovica.

Čo všetko slečna v paušále/prenájme za kontakt-byt od jeho prevádzkovateľa dostáva, to už je otázkou trhu. Od niekoho určite len tak napíšuc holú izbu s posteľou na súloženie, od iného určite kompletné služby od zabezpečenia inzercie (nejaká možno bude niekde už aj v cene), cez nafotenie prezentačných fotiek na potreby propagácie, až po zháňanie najlepšej veľkoobchodnej ceny za kondómy v prípade, že sa dotyčný majiteľ bude vedieť pohybovať aj v tejto oblasti a bude to šikovný obchodník.


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *