Homosexualita zvierat, LGBT komunity v ríši fauny
Bulvárna erotika

LGBT komunity zvieracích druhov – alebo bola raz jedna teplá vážka

Pred časom sme si dovolili vytiahnuť tému, ktorá bola tabu viac ako sto rokov (!): tému prostitúcie medzi zvieratami. Dnes pokračujeme námetom podobne milým a zábavným, ktorým je homosexualita zvierat. Blog nebude o tom, ČI homosexuálne správanie vo faune existuje – ale o tom, medzi ktorými druhmi konkrétne SA TO DEJE a PREČO.

Homosexualita zvierat je nespochybniteľným faktom

Jej existenciou sa zapodieva hromada absolútne serióznych vedeckých štúdií a kapacít po stránke výskumníkov aj po stránke inštitúcií. Nejde o žiadnu liberálnu propagandu, ale o holý (ha) fakt podobne ako v prípade zvieracej prostitúcie. Na kopu prác z tejto oblasti odkazuje napr. článok na wikipedii.

“Zoznam zvieracích druhov s homosexuálnym správaním”

zverejnila tiež wikipedia presne pod týmto názvom – v angličtine, samozrejme. Zaujímavé je skôr zamyslenie sa nad tým, prečo. Prečo vôbec niečo ako homosexualita zvierat existuje.

O tom, že takéto správanie akéhokoľvek živočíšneho druhu (zvierat či človeka) nezapadá do konzervatívnej kresťanskej náuky niet pochýb. Lenže

homosexualita zvierat zdanlivo nekorešponduje ani s evolučnou teóriou

o vývoji druhov. Pri ľuďoch sa homosexuálne správanie ešte ako-tak dá “ospravedlniť” tým, že nám, ľuďom prosto jebe a nevieme čo od dobroty. Ale prečo zvieratá robia niečo, čo je (pre ne) vlastne úplne absurdné?

Podľa Darwina by mal prirodzený výber eliminovať/mazať práve tie črty, ktoré zabraňujú reprodukčnému úspechu živočíšnych druhov. No a je pomerne logické, že kopulácia medzi jedincami rovnakého pohlavia sotva môže nejaký druh niekam posunúť. Napriek tomu tento fenomén veselo prekvitá.

Najrozšírenejšia je homosexualita zvierat medzi hmyzom

Existuje istý druh vážky, v ktorého populácii sa zábavkám s rovnakým pohlavím venuje až viac ako 40 % populácie…! Štyridsať, nie symbolické štyri ako je tomu u ľudí.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *