Hranica legálneho sexu na Slovensku - šokujúce info!
Bulvárna erotika

Hranica legálneho sexu sa na Slovensku zníži na vek 13 rokov!

Konečne si v niečom nebudeme brať za vzor niektorý zo štátov ešte konzervatívnejších než je naše Slovensko, ale moderný a po všetkých stránkach vysoko rozvinutý štát akým je Japonsko *. Práve tam je totiž hranica legálneho sexu stanovená na vek 13-ich rokov. A práve podľa tohto vzoru by sa v blízkej budúcnosti mala upraviť táto hranica vo všetkých štátoch Európskej únie.

Túto informáciu sa sa nám podarilo získať vďaka špeciálnym kontaktom istého člena nášho malého tímu na “toho správneho” nemeckého poslanca Európskeho parlamentu. Ten berie tému “hranica legálneho sexu” pomerne osobne. Nedávne “ťahanice” okolo zjednotenia jej dvoch úrovní, ktoré v nemeckej legislatíve platia, ho výrazne iritovala. Na podklade tejto skúsenosti sa ostro pustil do presadzovania návrhu, aby

hranica legálneho sexu bola jednotná pre celú EÚ.

Už dnes v mnohých členských štátoch platí hranica 14 rokov. Čiže nižšia než je aktuálna slovenská, v ktorej figuruje číslo 15.

Taliansko umožňuje mať sex už v 13-ich, pokým medzi aktérmi nie je vekový rozdiel vyšší ako tri roky. V susednom Maďarsku platí dokonca hranica legálneho sexu iba 12 rokov. Ojektívne treba dodať, že tiež s dodatkom: starší aktér styku musí mať menej ako osemnásť.

Celosvetovo vyhodnotené:

najnižšia hranica legálneho sexu je v Nigérii

a je stanovená na 11 rokov veku. Na druhej strane sú aj štáty, kde táto hranica je až na veku 21 rokov. (Tu nájdeš zoznam štátov sveta s údajmi o vekovej hranici.) Tiež existujú republiky a regióny, kde sa sex toleruje až v manželstve. Prinajmenšom sex dvoch ľudí. Pretože podľa zákonov naozaj nemálo štátov je legálnym sex s niektorým druhom zvierat. Niekde obmedzeným na samice, pričom sex so samcom týchto zvierat už je trestným. Ale to sme odbočili.

Zjednotenie legislatívy Európskej únie

čo sa zákonodarstva ohľadne legálneho sexu týka nie je behom na krátku trať. Na naplnenie tejto úpravy si počkáme. Dôležité však je, že podobne ako v Nemecku pohli sa ľady v celom našom právnom zoskupení. Za prezieravé budeme považovať, až k niečomu podobnému príde aj v oblasti sprostredkovania sexuálnych služieb. Viac o tom čoskoro.

* Pre odporcov doplníme info, že vek 13 rokov ako hranica legálneho sexu platí aj v Južnej Kórei. Čo zrejme tiež nie je republika, ktorú by si niekto z nás neželal nasledovať v zmysle jej všeobecného pokroku.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *