Najlepší ženský orgazmus ťa ešte len čaká, ak si mladšia ako 36
Bulvárna erotika

Vieš, čo je orgazmus roka 2024? Že nie?! To je nám ľúto, už sa predsa končí máj…

V dnešnom článku nebudeme rozoberať, aký je najlepší ženský orgazmus. Zapodievať sa budeme tým, v akom veku ženy ten najlepší dosahujú. Je pomerne notoricky známe, že existujú dva základné typy ženského vyvrcholenia a vďaka nedávnemu prieskumu už aj vieme, kedy ho krajšia polovica sveta dosahuje.

Ženský orgazmus je bájna vec. Niektorí muži sa (vraj) nezaujímajú o to, či sa ich partnerka v posteli odbaví. Správny milenec by sa o to zaujímať určite mal.

Najlepší ženský orgazmus je rôznorodý

Medzi dva najtradičnejšie spôsoby patrí po prvé, tzv. vonkajší orgazmus. Ten sa dostaví, keď je žena stimulovaná a dráždená najmä po povrchu vulvy a na klitorise. Po druhé, je tu tzv. orgazmus vnútorný. Pri tom zohráva kľúčovú úlohu aj bájny “bod G“. No a nedávna štúdia mapujúca ženské vyvrcholenia sa zamerala na to,

v akom veku ženy dosahujú najlepší orgazmus. 

Tento prieskum si objednala antikoncepčná aplikácia Natural Cycles. Počas neho dostalo bezmála tritisíc žien rôznych vekových skupín intímne otázky o ich sexuálnom živote. Odpovedali napr. na to, ako si užívajú sex, vďaka čomu sa cítia pri tom sexy, či a aké vyvrcholenie pri ňom dosiahli a podobne.

Aktérky boli rozdelené do troch základných skupín:

  • mladšie – do 23 rokov;
  • stredné – vo veku medzi 24 a 35 rokmi a
  • zrelšie – 36 rokov a viac.

Čo sa týka výsledkov, možno niektorých prekvapia. Mnohí – najmä istá skupina žien – sa však určite potešia.

Čo sa týka samotného klimaxu, asi už tušíš, zhruba v akom veku

sa dá dosiahnuť najlepší ženský orgazmus.

Ženy vo veku 36 rokov a staršie majú podľa tohto prieskumu najaktívnejší a najuspokojivejší sexuálny život. V tejto skupine až 86 % žien poznamenalo, že počas ostatných štyroch týždňov mali skvelý sex. Tieto veľmi relatívne “staršie” ženy tiež

dosiahli vyššie čísla, pokiaľ ide o skutočný vrchol.

Orgazmus údajne dosiahlo šesť z desiatich žien, aby sme boli presní.

Minulý rok iný prieskum poukázal na podobný výsledok. Ako ženy zrejú, úroveň ich sebadôvery v sexe stúpa. Vedľajším efektom veľkej sebadôvery je kvalitný sexuálny život a celkom

automaticky aj najlepší ženský orgazmus.

Zrelšie aj vyslovene staršie ženy sa taktiež oveľa menej boja povedať si, čo v posteli od partnera, resp. partnerov vyžadujú a čo im robí dobre.

Ergo, ak toto čítaš ako žienka pod 36 rokov… Pozitívom opísaného prieskumu je, že ten najlepší sex v tvojom živote ťa pravdepodobne ešte len čaká. 🙂

Apropo, na ilustračnom zábere vidíš slovenskú pornohviezdu Giu Tvoricceli, ktorá si okrem iného rada užíva aj análny orgazmus.


Zdrojom titulnej fotografie je archív administrátora webu. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu „loví zaujímavé pohľady“.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *