Dráždiť/stimulovať klitoris je téma, ku ktorej žena vždy bude mať čo doplniť
Poradňa pre mužov

Ak sa nedomnievaš, že si zožral všetku múdrosť sveta, preštuduj si tento návod

Mohlo by sa zdať, že na tému ako dráždiť/stimulovať klitoris nie je možné napísať nič nové. Dokážeme však opak. Je notoricky známe, že klitoris je najcitlivejším miestom na ženskom tele. Má najviac nervových zakončení nielen spomedzi erotogénnych miest na ženskom tele, ale spomedzi všetkých orgánov vôbec. Ísť naň teda naozaj správne nemusí byť také jednoduché, ako si si doteraz myslel. *

* Ako jeden z mála článkov je tento určený výlučne pre mužského čitateľa. Žene totiž naozaj nič o tom, ako dráždiť/stimulovať klitoris písať netreba. Ktorékoľvek 10-ročné dievča má v tomto smere čo (nové) naučiť ktoréhokoľvek chlapa.

Jedinou úlohou dráždca je spôsobovať žene rozkoš. Ak si si niekedy položil otázku, či je sex určený len na plodenie detí alebo aj na zábavu, jasným a ťažko spochybniteľným argumentom v prospech druhej verzie je práve fakt, že sa na ženskom tele vôbec nachádza niečo ako klitoris.

Podľa odborníkov dokonca aj

vaginálny orgazmus pochádza z vnútornej stimulácie klitorisu.

Často je prirovnávaný k mužskému penisu, pretože na (správnu) stimuláciu reaguje stoporením. Ženy si svoj dráždec nemerajú, preto len málokto vie, že môže byť dlhý až 5 cm. Viditeľnú časť dráždca môžeme prirovnať k hrášku vytŕčajúcemu tesne nad močovým vývodom blízko spojenia malých pyskov. Detailmi o anatómii klitorisu sme sa zapodievali v nedávnej minulosti.

Dráždiť/stimulovať klitoris je najlepšie začať…

čo najneskôr. Úplne vážne. Ideálne je počkať s tým na moment, kedy je zjavné, že žena je už reálne vzrušená. Sú dve výnimky z tohto pravidla a teda jediné dva momenty, kedy je vhodné dráždiť/stimulovať klitoris vyslovene ako predohru, ako štart sexuálnej aktivity:

  • keď naň ideš nielenže maximálne nežne, ale hlavne cez látku nohavičiek
  • a keď sa do stimulácie klitorisu pustíš (najprv) jazykom.

V každom inom prípade je absolútne optimálne začať dráždiť/stimulovať klitoris až keď si si istý, že je tvoja partnerka už nadržaná. Toto by sa ti malo vryť do pamäte ako hlavná a najdôležitejšia poučka tohto blogu. Ak by to ja malo byť to jediné, čo si z neho zapamätáš.

Nesnaž sa zbytočne nasilu trieť a drviť klitoris tvojej partnerky v nádeji, že sa ti podarí nejaký zázrak. Každá žena má inú citlivosť a s jej klitorisom musíš zaobchádzať opatrne.

Na stimuláciu dráždca môžeš použiť:

  • ruky a prsty;
  • pery a jazyk;
  • erotické pomôcky;
  • penis.

Aby sa ti podarilo zabodovať, mal by si poznať overené techniky na stimuláciu klitorisu a sledovať, ako na ne tvoja partnerka reaguje. Najbežnejší a relatívne

najjednoduchší spôsob ako dráždiť/stimulovať klitoris

je pomocou prstov. Túto techniku môžeš síce použiť hneď na začiatku – avšak niekedy je naozaj lepšie ísť na veci okľukou. A teda venovať sa najprv stimulácii okolia klitorisu. Vyskúšaj krúživý pohyb jedným prstom, ktorý ženy doslova milujú. Neskôr môžeš pridať ďalší jeden, dva či dokonca 4 prsty pre intenzívnejšiu stimuláciu. Skús mierne ho naťahovať nahor a nadol, ale nepreháňaj to.

Jednou z najúčinnejších techník je dráždenie jazykom

čiže orálna stimulácia dráždca. Jazykom dokážeš urobiť ďaleko viac ako prstami. Je jemný, mäkký a priebežne zvlhčuje. Orálny sex je pre ženy veľmi intenzívnym zážitkom. Dráždi ju špičkou jazyka alebo celou plochou a sleduj, ako na to reaguje. V prípade, že nemáš nápady na pohyby jazykom, poradíme ti skvelý trik. Vyskúšaj jazykom vypisovať písmená abecedy a popritom skús mierne satie perami.

Za ďalšiu

techniku ako dráždiť/stimulovať klitoris považujeme kombináciu

prvých dvoch. Vtedy ku krúživým pohybom jazyka pridáš prenikanie jedným alebo dvoma prstami do vagíny. Táto technika je veľmi účinná a odozva na ňu sa u prevažnej väčšiny žien dostaví viac-menej okamžite.

Na stimuláciu dráždca môžeš

použiť aj rôzne erotické hračky ako vibrátory a vajíčka,

ktoré sú na to určené. Dokonca zoženieš aj dildá so špeciálnym nástavcom na dráždenie klitorisu. Pomocou dráždenia a tlaku vytvoríš zaujímavý efekt, ktorý tvoja partnerka určite ocení.

Veľmi zaujímavá je aj technika “koitálneho súosia”

Je to poloha podobná misionárskej. Jej úspech spočíva v tom, že nebudeš vyťahovať svoj penis von, ale jeho koreň budeš obtierať o lonovú kosť, vchod do močovej rúry a klitoris. Vďaka stimulácii týchto zón môžeš prekvapiť svoju partnerku veľmi silným orgazmom.

Počul si už o squirtingu alebo mokrom orgazme? Ak nie, tak minimálne si sa s týmto slovom stretol pri sledovaní porna. Je to špecifický typ ženského vyvrcholenia a podľa štatistík s ním má skúsenosť okolo 30 % žien. Z fyziologického hľadiska je každá žena schopná dosiahnuť mokrý orgazmus, no nie každý partner vie, ako to docieliť. Aby si dosiahol u ženy striekanie, je potrebné nájsť konkrétny bod G nachádzajúci sa v pošve a poznať správnu techniku na jeho stimuláciu. Zároveň žena musí byť dostatočne uvoľnená a mať sexuálny apetít, aby bola striekania schopná.

A bodka na záver: údajne až smutných 70 % žien nikdy nedosiahlo orgazmus.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *