Mučenie pohlavných orgánov nie je tak celkom vymretou formou trestu
Bulvárna erotika

Myslíš si, že znásilnenie či obriezka je tým najhorším, čo sa (žene) môže stať?

Námet tohto blogu, ktorým je mučenie pohlavných orgánov, vyznie na prvý pohľad zrejme pomerne hrôzostrašne. Nakoľko však v dnešnej dobe a v demokratickom zriadení je tým najhorším, čo sa stále ešte stáva, znásilnenie, * berme článok s nadhľadom a skôr na pobavenie hororového charakteru než na zamyslenie.

* Samozrejme, ani najmenej ohavnosť a brutálnosť znásilnenia v zmysle zásahu do života človeka neznižujem. Skôr naopak: jednak sám som pacifistom do špiku kostí a jednak osobne poznám obeť znásilnenia. Viem, čo takýto akt s človekom a so ženou zvlášť môže urobiť.

Za mučenie pohlavných orgánov praktizované do dnešných čias treba bezpochyby považovať ženskú obriezku. Nie je možné prehliadnuť, že sa stále deje a že na túto ohavnosť denne zomierajú stovky mladých žien. Vďakabohu, nie v našich zemepisných šírkach. Všetky ostatné

nástroje na mučenie pohlavných orgánov sú historické.

Vidieť ich v realite je dnes možné len v múzeách – a že takéto špecializované múzeá skutočne existujú. Často dokonca vo forme putovných výstav… Stojí však za zváženie, kto a za akým účelom si na niečo podobné kúpi vstupenku. Ďakujem, radšej dobrý stand-up. Ale proti gustu žiadny dišputát.

Relatívne, ale skutočne iba relatívne najmenej drsným spôsobom týrania žien v nie až tak extrémne dávnej minulosti bolo legalizované znásilnenie. Volalo sa to

“právo prvej noci” – dnes možno “Team Leader first”.

Zjednodušene napísané: tvoj šéf ťa šuká ako prvý – skôr než tvoj manžel. A čo si budeme nahovárať: v niektorých firmách to funguje dodnes. 🙂 Na rozdiel od minulosti, kedy nastávajúci sám a vedome odovzdal svoju úplne čerstvú a panenskú manželku tzv. lénnemu pánovi, dnes sa to deje za chrbtom manželského partnera.

Ale teraz už seriózne k skutočným a brutálnym, spravidla smrtiacim technikám mučenia formou trýznenia intímnych partií.

Mučenie pohlavných orgánov tzv. Judášovou kolískou

Mučenie pohlavných orgánov nie je tak celkom vymretou formou trestu

Tejto kolíske sa hovorilo aj “cap”. V princípe išlo o predmet pyramídového tvaru s ostrým špicom. Naň bol pomaly spúšťaný spútaný človek. Špic sa mu zaryl do konečníka (v prípade muža) alebo do do pošvy (v prípade ženy). V podstate stačila vlastná váha tela na to, aby sa tento hrot pomaličky zabáral hlbšie a hlbšie do organizmu. Až začal poškodzovať vnútorné orgány a doslova trhať človeka zaživa.


Osol ako blízky príbuzný Judášovej kolísky

Technicky vzaté iba malá obmena. V prípade osla nešlo o špic ale akoby o kladinu trojuholníkového tvaru, ostrou hranou dohora. Na tú bola rozkročmo posadená obeť, spravidla žena obvinená z čarodejníctva. Tiež buď len vlastnou váhou tela alebo prostredníctvom závaží na nohách prichádzalo k zarývaniu sa tejto hrany cez pošvu a konečník do organizmu. Netreba opisovať, akú bolesť to muselo spôsobovať.


Mučenie pohlavných orgánov tzv. hruškou úzkosti

Tento nápaditý a svojím spôsobom takmer až zaujímavý nástroj mal v počiatočnom štádiu mučenia pomerne nevinný tvar. Malá kovová hruška sa dala zasunúť nielen do pošvy či do análu, ale aj do úst. Vo všetkých telesných otvoroch však vo finálnom štádiu spôsobila smrteľné devastačné zranenia. V ústach v prípade kacírov a rúhačov, v mužských konečníkoch v prípade homosexuálov a v ženských telách v prípade cudzoložníc alebo neviestok diabla (použiteľné v podstate na čokoľvek, keďže zjavne ide o fiktívny prehrešok).

Krútením sa pôvodne malá hruštička roztvorila až do obludných rozmerov. Bodce na jej konci poškodenie vnútorných orgánov spoľahlivo zavŕšili.


Na záver už len úplne stručne spomeniem

mučenie pohlavných orgánov v dnešnej Číne.

Nie zvlášť nápadité či kreatívne, jednoznačne však o nič menej brutálne a účinné.

Bitie pohlavných orgánov tvrdou a drsnou kefou na čistenie toaliet, ukončené jej opakovaným, surovým zasúvaním do vaginálneho a/alebo do análneho otvoru je verziou aplikovanou najmä na ženy. Elektrické obušky maximálnych rozmerov zasúvané a zapínané v konečníkoch sú zasa verziou hlavne pre mužov.

Dobre si teda ešte raz rozmysli, či si pri návšteve Veľkého múra suvenír ukradneš alebo kúpiš. Možno aj v závislosti od toho, nakoľko silným masochistom si…

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *