Ananásový penis horúcou novinkou na poli sexuálnej zábavy na Slovensku
Párová poradňa

Skúšal/a si už ananásový penis? Máš tu presný a jasný návod – na čo ešte čakáš?!

Mal/a si už tú česť stretnúť sa s výrazom “ananásový penis”? Či nebodaj dokonca zažiť ho? Väčšine ľudí údajne tento pojem evokuje predstavu toho, ako chlap za účelom masturbácie – lebo sotva si to viem predstaviť ako zábavu párovú – šuká dieru v ananáse. O tom však ananásový penis nie je. I keď istá súvislosť s jednou z interpretácií tohto slovného spojenia tu predsa len je, ako pochopíš ďalej.

K spísaniu práve tohto blogu, ktorého námet som evidoval dlhší čas, ma inšpiroval nedávny rozhovor s istou mojou dôvernou kamarátkou. Tá na svoje veľké prekvapenie natrafila (v sexuálnom zmysle, prirodzene) na chlapa v mladšom strednom veku, ktorý sa neholí. A nepíšem o tvári, lebo to by som v dnešnej dobe (rádoby) hipsterov a amatérskych drevorubačov * písal o kdekom. Vrátane mňa samého, ktorý nosím strnisko až bradu cca 90 % času.

* Mám na mysli porast, vyžadujúci barbiera na to, aby robil uvedený dojem.

Reč je o pubickom ochlpení, ochlpení rozkroku. A síce v prípade potenciálneho neúspešného milenca mojej kamarátky o ochlpení úplnom čiže kvázi “pôvodnom” a teda nijako neupravenom. V prípade mužskej okrasy s prívlastkom exotického ovocia z námetu tohto článku ide o zarastenie spôsobujúce pichľavosť. Čiže vlastne strnisko.

Niečo podobné je jedným z vysvetlení pojmu “ananásový penis”

Falus viac či menej zvedavo (podľa stupňa erekcie) vykúkajúci z porastu. Ktorý pri pritúlení sa k nemu spôsobí pocit túlenia sa k ananásu. Toto je takou akoby “základnou” verziou frázy “ananásový penis”: mužský rozkrok na pohľad aj na dotyk evokujúci ananás. Sú aj ďalšie verzie.

Osobne mám dojem, že konkrétne u nás, na Slovensku si v súvislosti s ananásom v sexuálnom význame vybavíme skôr tvrdenie, že

pitie ananásovej šťavy spôsobuje sladkosť ejakulátu.

Že konzumácia ananásového džúsu je vlastne džentlmenským gestom voči partnerke. V zmysle “Nemáš dôvod odmietať mi fajku až do výstreku a už vôbec nie prehltnutie. Pijem ananásový džús a mám teda semeno sladučké ako med”. Toto by mohlo byť interpretáciou pojmu “ananásový penis”. I keď nejde tu len o ananás. Relatívne

príjemnú alebo aspoň konzumovateľnú chuť ejakulátu

(údajne) spôsobuje stravovanie, pri ktorom sa chlap všeobecne neobmedzuje v konzumácii sladkého. A naopak, vyhýba sa konzumácii korenín, niektorých druhov zeleniny a zvlášť cibuli či cesnaku. Rozpisovať sa o tom nebudem, na túto tému existuje blogov až zbytočne veľa.

Tretím zaujímavým vysvetlením pojmu “ananásový penis” je sexuálna praktika, pri ktorej prichádza k stimulácii klitorisu, no aj ostatných erotogénnych bodov v intímnych oblastiach oboch partnerov ananásovou šťavou. Tak napíšuc “naživo”. Ako to funguje? Uzri svetlo sveta môj

návod pre muža na ananásový penis podľa Radodajky.

S ktorou som ako s absolútnou sexuálnou odborníčkou a nespochybniteľnou znalkyňou túto praktiku konzultoval. A ktorá ju poznala napriek tomu, že vo svojej knihe reálnych príbehov skutočnej prostitútky ju nezmieňuje.

Z čerstvého ananásu ponechaného úplne vcelku, iba očisteného od vrchnej šupy s pichliačmi (na to by som si dal výrazne pozor v prípade, že nemá ísť prvoplánovo o bdsm aktivitu) odrežeš plát o hrúbke jeden až jeden a pol centimetra. V jeho strede opatrne – tak, aby si nenarušil celistvosť krúžka – tenkým nožom vyrežeš otvor o veľkosti akurát na to, aby si ním dokázal prestrčiť tvoj penis v plnej erekcii. Takto pripravený masívny krúžok ananásu si nastokneš na vtáka v priebehu milovania. Ideálnym na dôkladné precítenie je sex v misionárskej polohe. Keď totiž takýto ananásový penis vnikne do tvojej partnerky, nielenže sa z plátku ovocia bude uvoľňovať šťava, ktorá väčšine žien spôsobuje zvýšenú citlivosť klitorisu aj celého ohanbia. Krúžok ovocia sám osebe bude spôsobovať tlak a/alebo nárazy na klitoris. A tie by mali v ideálnom prípade dopomôcť tvojej milenke k rozkoši poťažmo k vyvrcholeniu.

Na záver

laická zdravotná rada a osobné upozornenie

v jednom. Nech znie uvedený návod na ananásový penis akokoľvek zaujímavo, sexy a lákavo – a nech ho ako jeho autor * prinášam akokoľvek rád, fakt je jeden. A síce, že aplikácia šťavy ananásovej, ale aj z iných druhov ovocia na genitálie – ženské aj mužské – to v akejkoľvek forme nie je ani zďaleka tým najlepším nápadom.

* V žiadnom prípade sa nestaviam do role toho, kto snáď ananásový penis ako praktiku vymyslel. Ako prvý ho však prinášam vo forme jasného, zrozumiteľného a konkrétneho návodu v slovenčine.

Niežeby som googlil nejaké relevantné výskumy. Ale aj zdravý sedliacky rozum mi hovorí, že prirodzená kyslosť ovocných štiav prosto nijako nemôže robiť úplnú dobrotu v dlhodobejšom kontakte s tak citlivou kožou, aká je na penise a konkrétne na žaludi. To sa ešte len dostávam k zmienke o citlivosti jemnučkej kože ženských rodidiel. A už vôbec nerozoberám reakciu háklivej a fajnovej pošvovej flóry… Napriek celému blogu vyššie teda, žiaľ,

ananásový penis ako sexuálnu praktiku nemôžem tak celkom odporúčať.

S výnimkou verzie/interpretácie číslo dva.

Pitiu sladkých ovocných štiav vrátane tej ananásovej by som sa jednoznačne nevyhýbal, skôr naopak. Na zlomenie partnerky na prehltnutie semena je totiž jednoznačne každý argument dobrý. 🙂

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *