Realistická umelá vagína - najlepšia priateľka každého nezadaného chlapa
Recenzie

Keď má chlap (žiaľ, správny) pocit, že nie je do čoho pichnúť… treba to mať v skrini

Hádaj, čo vznikne, keď sa profesionálnemu copywriterovi dostane do rúk realistická umelá vagína. A nemám na mysli automatickú a nevyhnutnú škvrnu od ejakulátu na gauči či na posteli… No vznikne recenzia! A príde k tomu doslova pár minút po tom, ako sa na nej parádne odbaví ako každý (úprimný) normálny chlap.

Rozdiel je len v tom, že bežný chlap sa s tým hneď nepochváli. Ja ako admin tohto webu a bloger bez servítky neriešim veci štandardne, preto sa o moje skúsenosti

s hračkou s opisom „realistická umelá vagína“ rád podelím.

Z eshopu PinkLover už som jednu masturbačnú hračku na recenziu dostal: o masturbátore pre muža som písal v úplne prvom texte mojej rubriky s recenziami. Popravde, nečakal som od tejto erotickej pomôcky pre mužov žiadny (ďalší) zázrak. Bol som pripravený na to, že po skúsenosti s prvou umelou vagínou bude táto iba o niečom mierne odlišnom.

Ale táto realistická umelá vagína je veru citeľne vyšší stupeň zábavy

Masturbátor s realistickým otvorom pošvy a konečníka“ je názov, pod ktorým ho za príjemnú cenu pod € 50, no pritom už s dopravou na účet podniku tento veľmi prehľadný a teda v mojich očiach užívateľsky maximálne priaznivý obchod ponúka.

„Konečník“ v názve možno radšej až tak okato figurovať nemusel. Realisticky je naozaj fajn urobený zvonka. Technicky som však ja osobne necítil rozdiel medzi šukaním jeho a tej hlavnej dierky.

Pička je, naopak, premakaná zvonka aj zvnútra. Ako skutočnému fajnšmekrovi mi k jej dokonalosti chýba len správne dlhý realistický porast – a vedel by som si predstaviť aj párminútové lízanie.

Na dotyk je materiál (hlavne sa ma nepýtaj, čo presne to je – prosto niečo primerane mäkké) príjemný a drží si izbovú teplotu.

Táto

realistická umelá vagína najlepšie vyzerá so vsunutým penisom.

Pysky sú stvárnené „proklatě kvalitně“, zásun na pohľad vyzerá krásne živo a dá sa vyslovene vychutnávať. Pocitovo aj opticky. Taká mladá, úzka, pritom ale pružná pička. 🙂 Viem, som hovädo. Na druhej strane, aspoň sa za to nehanbím.

Spodná strana výrobku je plochá a tak správne lepkavá. Vďaka tomu

tieto umelé rodidlá celkom pekne držia na podložke.

Osvedčil sa mi pracovný stôl (ale v tom je kus šťastia: mám ho v dokonalej výške) a rovnako aj posteľ. Pri dostatočnom zvlhčení (lubrikant „divá čerešňa“ mne osobne vyslovene chutil aj pri testovaní lízania pyskov pomedzi… ktorý výraz tu vlastne použiť: šukačku či masturbáciu?) realistická umelá vagína pekne drží na mieste. Obe ruky mi teda zostali voľné na iné použitie.

Nič nebránilo posúvaniu kurzora na správne miesto v porne

Takže moja spokojnosť sa na moje zvyklosti až prekvapivo rýchlo prejavila vo forme ejakulátu hygienicky vytekajúceho z hračky. Vďaka tomu sa realistická umelá vagína aj absolútne pohodlne čistí. I keď na druhej strane je vhodné trocha si ustrážiť, na čom ju človek má položenú. Lebo kompletná dávka semena vytečená do perín – to tak celkom nechceš, ako hovoria moje kamarátky. (Všeobecne, nie konkrétne k semenu v posteli.)

Na obstojné umytie stačí poctivý výplach čo najteplejšou vodou. I keď nepomerne spoľahlivejší je profesionálny čistiaci prostriedok vo forme spreja. PinkLover ho ponúka za smiešnych necelých päť eur, nájsť ho môžeš medzi lubrikantmi.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, výrazne potetovaného a holohlavého grázla. Médiami titulovaného guruom erotického priemyslu a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Dá sa však vidieť vo mne aj pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Ašpiranta na Kňazovického plaketu za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni - keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Človeka, ktorý vlastný voľný čas venuje zachráneným psíkom, hľadajúcim adopciu… Voľba uhla pohľadu - tak ako podľa môjho osobného presvedčenia všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, prosím, že tvojím výberom hovoríš niečo aj sama/sám o sebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *