Erotická činnosť - hra na jej náhodné žrebovanie, kde fantázia nemá hraníc
Párová poradňa

Najzábavnejšia párová erotická činnosť – Radodajkina hra na náhodné žrebovanie

V rámci mojej poradne prinášam ďalšiu zo sexuálnych hier, ktoré som behom “kariéry” kurvy bola viac-menej nútená vymyslieť. Ide mi len o to, podporiť aktivitu, ktorú pracovne nazývam “erotická činnosť”. Skúsenosťou som totiž prišla na to, že rôzne “krabicové” hry tohto charakteru v skutočnosti nestoja za veľa.

Aj z toho dôvodu som si dala tú námahu, spísať pravidlá a postupy hier, ktoré potrebujú minimálne prípravy. Ktoré sa dajú hrať prakticky kedykoľvek a kdekoľvek a ktorých skutočne

neodvratným finále je erotická činnosť/sex.

Sú to hry spravidla pre páry, pre dvojice – manželské, partnerské, milenecké. Určite je však možné niektoré z nich (ak nie všetky) modifikovať či rozšíriť aj pre väčšiu skupinu. Postup hry resp. príprava na ňu:

Nasledujúce stručné “scenáre” erotického či sexuálneho deja sa môžu vytlačiť alebo iba jednoducho ručne prepísať, každý zvlášť na jeden malý papierik. Jednotlivé papieriky sa poskladajú (stačí dvakrát preložiť, netreba z toho robiť lodičky ani čiapočky). Všetky sa vložia do dostatočne širokej nádoby alebo len tak hodia na kôpku niekde na stôl. A žrebuje sa.

Jeden z aktérov hry

vytiahne náhodný “scenár”, ktorý sa okamžite realizuje.

Jednoduché, jasné a priamočiare. Neverím, že je potrebné dodávať akékoľvek ďalšie vysvetlenie či návod. Snáď len toľko, že “žrebovateľa” a teda toho, komu sa dostane cti a možnosti vytiahnuť – prvú alebo každú ďalšiu, i keď dá sa jednoducho striedať – náhodnú erotickú činnosť, môže určiť bleskové kolo “kameň-papier-nožnice”. Avšak štandardná a nie moja erotická verzia “kameň-papier-nožnice”.

V tejto chvíli prevažujú v mojom zozname úlohy pre ženu a teda činnosti, vedúce k ukojeniu muža. Rada to zmením:

čakám tipy a nápady, aká erotická činnosť

by sa dala podniknúť, ktorá mi nenapadla. Neváhaj komentovať, ak vieš o aktivite, ktorú chceš od tvojho partnera a ktorej zaradenie do zoznamu činností nám navrhuješ. Lebo ty sama si ju doňho doma zaradíš veľmi jednoducho. My všetci by sme ale chceli, aby si sa nesebecky podelila s nápadom s ostatnými čitateľmi. A aj so mnou, samozrejme. Tiež som (zatiaľ) úplne všetku múdrosť v sexe nepožrala. 🙂

Z času na čas ešte nejaká tá úloha aj priamo z mojej dielne pribudne. Zaradím ju vždy na začiatok ako prvú, aby si ju všimli tí, ktorí sa k tejto hre s odstupom času vrátia.

Radodajkine tipy na erotickú činnosť do hry

  • Sex s priamym prenosom obrazu: táto úloha vyžaduje istú technickú prípravu. Zdanlivo je vhodná skôr pre muža, ale napr. ja osobne zvládam pripojenie kamery k tv bez problému. Lebo práve o tom to je: bez nahrávania, čisto len káblom pripojiť a pred sexom samotným spustiť živé prehrávanie obrazu spred objektívu kamery na obrazovke. (Použiť sa dá aj monitor počítača či laptop.) Samozrejme, čím väčšia obrazovka je k dispozícii, tým lepšie. Dôležité je len to, že vyhrávajúci pri tejto úlohe získa právo pozerať sa. Zatiaľ čo prehrávajúci je nútený “zniesť” to – i keď čo už je to za trest…? Niektorým ženám sa táto predstava nemusí zvlášť páčiť. Ale skús raz nie iba cítiť, ale aj pozerať sa naživo na to, ako do teba vniká krásne tvrdý falus – už to nebudeš chcieť inak.
  • Žene sa čímkoľvek spútajú či zviažu zápästia za chrbtom (najlepšie putami) a taktiež členky. Kľakne si na zem a bude robiť presne to, čo jej muž prikáže. Zopár príkladov: nechá si pusou dráždiť bradavky, strčí jej penis do úst, nechá sa takto poriadne rozdráždiť a potom ju vyšuká rovno tam a presne tak, ako mu práve príde na um. Žena po celý čas zostáva spútaná vyššie opísaným spôsobom.
  • Žene sa dvomi opaskami príp. lepiacou páskou (v prípade lepšie “vybaveného” páru špeciálnou páskou na erotické hry, ktorá pevne spúta čokoľvek napriek faktu, že vlastne vôbec nelepí) zviaže dokopy pravé predlaktie s pravým členkom, ľavé predlaktie s ľavým členkom. Takto spútaná bude najprv odzadu vylízaná v stoji (nie zbytočne dlho, je to pre ženu poloha dosť náročná na stehná). Potom si ju takto rozčapenú a bezmocnú chlap vezme, ako bude mať práve chuť – a to klasicky aj análne.

Ešte raz opakujem: neváhaj komentovať pod článkom, ak vieš o aktivite, ktorú chceš od tvojho partnera. Ktorej zaradenie do zoznamu

aktivít s pracovným názvom “erotická činnosť”

ti príde ako zaujímavé oživenie môjho zoznamu. Medzičasom pokračujem s mojím nápadmi:

  • Žena bude jej chlapom vyšukaná bez starosti o jej chute a potreby, úplne bezohľadne. Ani najmenej jej nebude ublížené, samozrejme – len sa prosto nebude brať vôbec ohľad na ňu, jej partner sa na nej len ukojí ako na nejakej šukacej hračke.
  • Bleskový orgazmus: akokoľvek si “žrebovateľ” v tej chvíli povie. V akejkoľvek polohe, akýmkoľvek dráždením. Presne podľa jej či jeho konkrétnych inštrukcií. Jednoducho iba byť svojím partnerom čo najrýchlejšie privedená/ý k vyvrcholeniu spôsobom, na ktorý kvázi víťaz bude mať v tej chvíli najväčšiu chuť. Žiadne naťahovanie a užívanie si, iba rýchly orgazmus.
  • Telefonát počas sexu: chlap bude svoju partnerku nakladať, keď tá bude musieť vziať mobil a zavolať napr. nejakej svojej kamarátke. Pokojne jej smie prezradiť, čo sa deje, prečo jej volá. Podstatou je ten fór, že musí aspoň chvíľu byť schopná telefonovať počas toho, ako ju jej partner bude divoko šukať.

A pokračujem nateraz poslednými zadaniami:

  • Žena si kľakne so zadkom dohora, poriadne sa oboma rukami roztiahne. On sa bude pusou, jazykom a trocha aj prstom hrať s jej análnou dierkou a pritom si to urobí rukou. Keď to na neho pôjde, pomaly, jemne a citlivo (!) jej ho šupne dovnútra a vystrieka jej prdel. Toto jednoducho musí byť schopná akceptovať, ba čo viac – vychutnať si každá ženská. Aj nie práve milovníčka análneho sexu.
  • Sex kdekade v byte/chate/záhrade, na hotelovej izbe, v kancelárii… Partneri (vopred, prirodzene) spíšu presné miesta a ku každému miestu aj konkrétnu polohu, v akej si to na ňom rozdajú. Limit by mal byť tak dve minúty na jedno miesto, následne nastáva bez ohľadu na okolnosti presun na ďalšie. Jedinou výnimkou bude nezadržateľne sa blížiace vyvrcholenie niektorého z nich – vtedy už to “dotiahnu” tam, kde sa práve budú nachádzať. Jedine že by – ale to zrejme iba v prípade muža – chceli pokračovať v zábave a orgazmus predsa len ešte odložili. Pretože po ženskom vrchole môže akákoľvek erotická činnosť bez problému pokračovať.

Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *