Óda na podväzok - alebo ako zviesť chlapa tzv. posteľovou bielizňou
Poradňa pre ženy a páry

Ako expresne vyhoniť mužské ego tým najmenším kúskom bielizne

Vo chvíli, keď tvoj partner práve nie je totálne naprataný po ťažkom obede alebo keď práve nesleduje v televízii ikstú reprízu “najdôležitejšieho” stretnutia sezóny v majstrovstvách sveta vo futbale, stačí pristúpiť k nemu v sexy bielizni. Nemali by to byť len nohavičky a podprsenka. Lebo tie, nech by sa tebe zdali akokoľvek zvodné, nemusia ukázať záujem o sex úplne nespochybniteľne. Mala by si použiť napr. niečo ako podväzok.

Lebo ak iba “bežná” spodná bielizeň (a nie je na tom nič zlé, prirodzene, len to chce tento raz troška viac fantázie),

tak potom keď tak IBA tie nohavičky.

Lepšie by však boli len samodržiace pančušky alebo niečo vyslovene “posteľové”. Ergo korzet, podväzkový pás, sexy košieľka… Alebo teda len zmienený podväzok. (Myslím ten, ktorý má na stehne pod šatami nevesta pri akte “čepčenia“.)

Tento miniatúrny kúsok čipky je pre normálneho, zdravého chlapa tým, čím je pre zúrivého býka v koride červené plátno o rozmere 5×5 m. Takýto

podväzok ani netreba chlapovi priniesť až priamo pod nos.

Ak si líhate spať spolu, čakaj ho v posteli zamotaná v perine, z ktorej vystrč len stehno s podväzkom. Stačí. Alebo si k nemu po odpoludňajšej káve cez víkend sadni v sukni a vyhrň si ju tak, aby zbadal ten ozdobný kúsok. To tiež stačí.

Podväzok je totiž ako klitoris…

(To je vyjadrenie z hlavy môjho editora Andyho Morávka.)

Oba sú vo svete za jedným jediným absolútne jasným a nespochybniteľným účelom: klitoris slúži len a len ako producent ženskej rozkoše.

No a podväzok (ale aj ostatné vyššie zmienené “posteľové” kúsky bielizne) zasa zvodným ženským hlasom

kričí vo všetkých svetových jazykoch: “Chcem sex!”

Prečo je tento text v rubrike “poradňa“? Z nasledovného dôvodu. Chlapi milujú sex, no približne rovnako milujú vlastné ego. Sú muži, ktorí zbožňujú iniciatívne ženy a na tých platí jednoduchý postup, ako som opísala vyššie. Sú však aj takí, ktorí sa vyžívajú v pocite, že to oni sú tými iniciatívnymi, tými alfa samcami, klátiacimi svoje samičky. Na takých platí jemne modifikovaný postup.

Princíp je rovnaký: sexy bielizeň určená vyslovene len do postele hrá rovnakú rolu. Ty ako poslušná samička, čakajúca na primárnu akciu svojho žrebca ju však musíš “naservírovať” menej nápadne, menej okato. Akoby si

len tak náhodou nosila doma niečo kurevsky zvodné

a on si to náhodou všimol. Signálom je také dessous úplne jasným a len máloktoré tupelo ho nepochopí. Rozdiel je iba v tom, že v takomto prípade bude mať pocit, že to on je tým géniom, ktorému napadlo vyšukať ťa – keď už napr. žehlíš alebo umývaš dlážku v samodržiacich pančuškách a lodičkách.

Apropo, na ilustračnom obrázku síce podväzok nie je. Zato je to reálne foto z môjho vlastného archívu. 🙂


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *