Sexslužby a ako si ich na sexpriváte dohodnúť cez telefón
Ako na sexslužby

Ex-kurva radí (seriál): Ako dostať od prostitútky čo najviac za svoje peniaze

Všeobecne v styku s prostitútkami a ich kupliarmi, pasákmi či inými sprostredkovateľmi platí jeden fakt. Ide o predaj sexu, predaj sexslužby – čo je na konzervatívnom Slovensku vnímané ako maximálne neseriózna činnosť. Žiaľ, naozaj platí, že hľadať tu nejakú výraznú serióznosť je utópiou alebo aspoň behom na veľmi dlhú trať. * O tom však tento článok byť nemá. Má byť návodom od bývalej dlhoročnej profesionálky, ako na prostitútky čo najefektívnejšie. A to najmä, nie však výlučne pre úplných panicov čo sa využívania sexslužieb týka. (Aktualizované 21. 10. 2022)

* Ak hľadáš serióznosť, viac sa jej dá nájsť medzi samostatne

fungujúcimi dievčatami poskytujúcimi sexslužby.

Než medzi sprostredkovateľmi týchto služieb, ergo prevádzkovateľmi sexprivátov a pod. Aj ja sama som kedysi väčšinu času môjho pôsobenia v sexbiznise fungovala na vlastnú päsť. V prípadoch, kedy som pracovala s nejakým sprostredkovateľom, tak s človekom, pri ktorom som nemusela mať obavy o vlastné renomé. Pretože len totálne výnimky prevádzkujú (alebo prevádzkovali) na Slovensku kupliarstvo skutočne seriózne.

Ale k podstate tejto časti mojej/našej série rád a tipov pre užívateľov sexuálnych služieb. Ak čítaš tento blog, zjavne sa chystáš využiť sexslužby. Predpokladám nasledovné.

  • Chceš, aby prostitútka bola na teba milá a príjemná;
  • Že chceš, aby sa cítila v tvojej spoločnosti aspoň troška dobre (z toho totiž automaticky vyplýva bod vyššie);
  • Stojíš o to, aby ti tým pádom poskytla možno aj o niečo lepšie služby než inému klientovi a/alebo za iných okolností.

Príď za ňou čistý, voňavý a správaj sa k nej slušne

Byť povýšeneckým, protivným, správať sa ako majster svetla… A zároveň si predstavovať, že slečna iba preto, lebo je len kurvou, bude skákať tak, ako ty pískaš… To je výrazne kontraproduktívny prístup. Dosiahneš ním iba to, že dotyčná sa bude nakoniec k tebe správať podobne či ešte horšie. A to si želajú len extrémisti, ktorých uspokojujú dominantné a drzé štetky. Ak medzi nich patríš, je takýto prístup správny.

Fakt je, že kurvička by sa mala správať v zmysle zásady “náš zákazník – náš pán”. Pretože

sú to prostitútky a poskytujú platené sexslužby.

Lenže povýšeneckým prístupom to od nich nezískaš – skôr naopak. A to bude na tvoju, nie na ich škodu. Ony zarobia. O tebe si však po tvojom odchode budú hovoriť ako o tom “blbcovi, čo im doniesol prachy a správal sa ako prijebaný majiteľ Bratislavy”. Pričom dostal (si) len základný, nevyhnutný servis. Na druhej strane slušný, príjemný, očividne čistý, pestovaný a voňavý chlap

dostane takmer od každej kurvy sexslužby v miere

podstatne väčšej, než bolo dohodnuté.

Takému chlapovi máloktorá profesionálka odmietne bozkávanie. Máloktorá sa nedá zlomiť a nedovolí mu lízať ju či vojsť do nej aspoň jemne prstami atď. Keď to všetko pôvodne trebárs ani nemala v pláne umožniť, lebo to štandardne neposkytuje.

Čo sa telefonovania slečnám poskytujúcim sexslužby týka

Odporúčam nepoužívať pri volaní na sexprivát tzv. clir (skryté, utajené číslo). Mnohé profesionálky vôbec nedvíhajú takéto volania. A ak predsa, tak majú už vopred určitú averziu voči zákazníkovi, ktorý sa schováva. Netreba mať paranoidné predstavy, že si tvoje číslo bude niekto googliť či inak preverovať. A že ťa snáď bude nejakým spôsobom vydierať alebo niečo podobné. Tieto predstavy sú v dnešnej dobe už irelevantné, nezmyselné, priam absurdné.

Ak si verejne známym alebo je tvoje číslo vyhľadateľným, no relatívne pravidelne využívaš sexslužby či máš to v pláne… Zožeň si neregistrovanú predplatenú sim-kartu (kúpiš na webe) a volaj prostitútkam z nej.

Robiť si z báb na sexprivátoch vtipy, urážať ich cez telefón, vzdychať im doňho či ináč sa ukájať – to nebude mať dlhé trvanie. Postupne si tvoje číslo všetky

uložia pod menom “KOKOT!” a budú ťa ignorovať.

Alebo ti zdvihnú, no nechajú tvoje zavolanie bez odozvy, aby si si vyčerpal kredit zbytočne.

V inom článku tejto série na tému “sexprivát” som vysvetlila, prečo je dobré do úplných detailov sa dohodnúť už cez telefón na tom, aké sexslužby presne ti slečna poskytne a za koľko. Či má dotyčná k dispozícii (a je ochotná použiť ich) aj nejaké erotické pomôcky atď.

Darček od eshopu PinkLover.sk pre čitateľov tohto webu: zľava vo výške 20 % na celý nákup! Inými slovami: pätina ceny každého tovaru dolu po zadaní kódu profesionalky20. Kód zadáš do okienka po otvorení nákupného košíka, keď už v ňom budeš mať všetko, po máš v pláne vyskúšať.

Či je aspoň šanca alebo predpoklad, že by mohla robiť praktiky, ktoré vyžaduješ. A teda či je pravdepodobné, že návšteva u nej naplní tvoje očakávania. Ušetríš si tým možno cestu ktovie kam, kde na teba zrazu vybalia príplatky snáď aj za použitie uteráka po sprche. (Skutočne sa dajú nájsť aj podobné extrémy.) Na podklade čoho sa aj tak budeš chcieť otočiť a odísť.

Avšak pozor! Diskusia cez telefón musí vyzerať tak, že sa skutočne snažíš

len presne dohodnúť, o aké sexslužby reálne pôjde.

Odporúčam snažiť sa nevzbudiť dojem, že si úchylný chlap, ktorý sa odbavuje na debate o “fajčení bez gumičky”, “lízaní vzrušenej pičky” a podobne. Lebo k tomuto pocitu to môže u skúsenej profesionálky skĺznuť, ak sa tie detaily preháňajú.

Ak sa s prostitútkou dohodneš, že

vyrážaš na cestu k nej a dorazíš určite do 20 minút,

treba ten čas nevyhnutne dodržať. Ak meškáš kvôli zápche, zavolaj a ubezpeč ju, že si na ceste. Totiž pokým slečna nepočuje seriózny hlas, ktorý ju presvedčí o tom, že klient čochvíľa dorazí, naďalej prijíma volania. A ľahko sa môže stať, že ťa niekto predbehne.

Vtedy skutočne nie je dôvod hnevať sa. Je absolútne pochopiteľné, že profesionálka dá prednosť tomu, kto stojí pod bránou a pri kom má teda celkom istý zárobok. Pred niekým, kto síce tvrdí, že je na ceste, no trvá mu to podozrivo a/alebo neprimerane dlho. Kurva poskytuje sexslužby pre peniaze. No a reálny klient pri bráne je, prirodzene, podstatne lepší než fiktívny na telefóne.

Ak sa ti stane, že si bol dohodnutý so slečnou, že do štvrť hodiny za ňou prídeš – a ona ti zrazu, keď už stojíš pod bránou,

nezdvíha telefón či je dokonca vypnutá…

Mohlo sa stať práve to, o čom píšem vyššie. Niekto bol o pár minút rýchlejší a už je obsadená.

Na jednej strane, pokým ste boli naozaj pevne dohodnutí, tak je to od nej možno/zrejme neseriózne. Na strane druhej, vec sa má tak, ako píšem vyššie. Tie baby to robia len a len pre prachy a klient, ktorý stojí v izbe a platí, je istý. Zatiaľ čo ty by si možno nakoniec ani nebýval zostal, lebo by sa ti nepáčila, nedohodli by ste sa na službách, chcel by si iba rýchlovku za nízku sumu či niečo podobné.

Samozrejme, toto platí len v prípade, že sa ešte nepoznáte a slečna nevie, kto k nej vlastne ide. V opačnom prípade je to situácia úplne odlišná, ale vtedy sa podobné zmätky spravidla nestávajú.

Ak sa teda niečo podobné stane, ty máš čas a naozaj veľmi chceš šukať práve túto konkrétnu slečnu,

sadni si niekde na kávu a skúšaj priebežne volať.

Máloktorý zákazník zostane na byte po celý zaplatený čas, hlavne ak ide o hodinovku. Možno prišiel nadržaný mladučký chlapec, po pár zasunutiach sa urobí a dievča je o 10 minút znovu na telefóne. K dispozícii tebe, ktorý už čakáš a môžeš u nej byť okamžite. Pošli sms v tom zmysle, že čakáš na jej prezvonenie hneď, ako bude voľná. Je na tebe, ako dlho si ochotný počkať a či ťa naozaj len na túto jednu tzv. “izbu” niekto predbehol, alebo kočka z nejakého dôvodu pre ten deň skončila či niečo podobné. Čo svedčí o jej úrovni, samozrejme – no to už je témou pre iný článok.

Písanie sms má význam len v špecifických prípadoch

Každá sms stojí prostitútku peniaze. Ak je nejaká ochotná komunikovať s tebou touto formou, tak

  • buď jej táto forma komunikácie vyhovuje a má to aj uvedené v profile, kde inzeruje;
  • pozná ťa ako zákazníka a vie, že určite prídeš a teda stojí jej to za to;
  • potrebuje oznámiť niečo ONA TEBE jednou esemeskou, nemá v pláne dopisovať si s tebou pol hodiny;
  • chce, aby si jej zavolal naspäť, no nechce ti to na rovinu napísať.

Esemeskovať kurvám a vypytovať sa ich

na kadečo – to sú v 99-ich % prípadov peniaze spláchnuté do záchoda. A je to po prvé, dosť úbohé. Po druhé, každá kurva si povie: “Načo je mi klient, ktorý nemá na to, aby zavolal? Kde chce potom zobrať peniaze na moje sexslužby?!”

Apropo, pokojne sa domnievaj, že titulné foto je z môjho vlastného archívu a že som na ňom ja osobne, prirodzene. Nebudem túto domnienku oficiálne potvrdzovať a už vôbec nie vyvracať. Garantujem však to, že jeho originál nájdeš iba na jedinom mieste.


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *