Sexslužby a ako si ich na sexpriváte dohodnúť cez telefón
Rady a tipy

Rady a tipy (seriál): dohodnutie termínu s prostitútkou

Všeobecne v styku s prostitútkami a ich kupliarmi, pasákmi či inými sprostredkovateľmi platí jeden fakt: ide o predaj sexu, o predaj sexslužby – čo je na konzervatívnom Slovensku vnímané ako maximálne neseriózna činnosť. A platí, žiaľ, že skutočne hľadať tu nejakú výraznú serióznosť je utópiou alebo aspoň behom na veľmi dlhú trať.

A ak už, tak potom viac spoľahlivosti sa často dá nájsť medzi

samostatne fungujúcimi dievčatami poskytujúcimi sexslužby

než medzi prevádzkovateľmi týchto služieb. Samozrejme, česť tým pár výnimkám. Ale poďme k podstate tejto časti našej série rád a tipov pre užívateľov sexuálnych služieb.

Ak chceš, aby kurvička

  • bola na teba milá a príjemná;
  • aby sa cítila v tvojej spoločnosti aspoň troška dobre;
  • aby ti tým pádom poskytla možno aj o niečo lepšie služby ako inému klientovi…

Tak za ňou príď čistý, voňavý a správaj sa k nej slušne

Byť povýšeneckým, protivným a správať sa ako majster svetla len preto, lebo si predstavuješ, že bude potom skákať tak, ako ty pískaš – to je výrazne kontraproduktívny prístup. Dosiahneš ním len to, že dievča sa bude nakoniec k tebe správať podobne a to si želajú len extrémisti, ktorých uspokojujú dominantné a drzé štetky.

Fakt síce je, že tieto dievčatá by sa mali správať v zmysle zásady “náš zákazník – náš pán”, samozrejme. Pretože

sú to prostitútky a poskytujú platené sexslužby.

Lenže povýšeneckým prístupom to od nich nezískaš – skôr naopak. A to bude na tvoju, nie na ich škodu. Ony zarobili, ale o tebe si budú po tvojom odchode hovoriť ako o tom “blbcovi, čo im doniesol prachy a správal sa ako prijebaný majiteľ Bratislavy”. Na druhej strane slušný, príjemný, očividne čistý, pestovaný a voňavý chlap

dostane takmer od každej kurvy viac, než bolo dohodnuté.

Takému chlapovi máloktorá profesionálka odmietne bozkávanie, máloktorá sa nedá zlomiť a nedovolí mu lízať ju či vojsť do nej aspoň jemne a opatrne aj prstami atď. Keď to všetko pôvodne trebárs nemala v pláne umožniť, lebo to štandardne neposkytuje.

Čo sa telefonovania slečnám poskytujúcim sexslužby týka

Odporúčame nepoužívať pri volaní na sexprivát tzv. clir (skryté, utajené číslo). Mnohé dievčatá vôbec nedvíhajú takéto volania a tie, čo zdvihnú, majú už vopred určitú averziu, negatívny postoj k zákazníkovi, ktorý sa takto schováva. Netreba mať paranoidné predstavy, že si tvoje číslo niekto uloží a následne vygoogli či ináč preverí a bude ťa snáď potom nejakým spôsobom vydierať alebo niečo podobné.

Ak si predsa len ty alebo tvoje číslo nejako verejne známy či niečo podobné, ale relatívne pravidelne vyhľadávaš sexslužby, zožeň si neregistrovanú predplatenú kartu (kúpiš na webe) a volaj prostitútkam z nej.

Robiť si z báb na sexprivátoch vtipy, urážať ich cez telefón, vzdychať im doňho či ináč sa ukájať – to nebude mať dlhé trvanie. Postupne si tvoje číslo všetky

uložia pod menom “KOKOT!” a budú ťa buď ignorovať.

Alebo ti zdvihnú, no nechajú tvoje zavolanie bez odozvy, aby si si minul kredit zbytočne.

V prvom článku seriálu sme vysvetlili, prečo je dobré do úplných detailov sa dohodnúť už cez telefón na tom, aké sexslužby presne ti slečna poskytne a za koľko. Či má k dispozícii (a je ochotná použiť ich) aj nejaké erotické pomôcky atď. Ušetríš si tým možno cestu ktovie kam, kde na teba zrazu vybalia príplatky aj za použitie uteráka po sprche. Na podklade čoho sa aj tak budeš chcieť otočiť a odísť.

Ale pozor: takáto diskusia cez telefón musí vyzerať tak, že sa skutočne snažíš

len dohodnúť, o aké sexslužby presne pôjde.

Že nie si úchylný chlap, ktorý sa odbavuje na debate cez telefón o fajčení vtáka bez gumy, lízaní pičky a podobne. Lebo k tomuto pocitu to môže u dievčaťa pomerne jednoducho skĺznuť, ak sa tie detaily preháňajú…

Ak sa so slečnou dohodneš, že

vyrážaš na cestu k nej a dorazíš určite do 20 minút,

treba ten čas skutočne aj dodržať. Ak meškáš kvôli zápche, radšej zavolaj a ubezpeč ju, že si na ceste. Totiž pokým tá slečna nepočuje seriózny hlas, ktorý ju ubezpečí a hlavne presvedčí o tom, že je naozaj na ceste k nej, tak ďalej zdvíha telefóny aj ostatným volajúcim. A ľahko ťa môže niekto predbehnúť.

Je totiž úplne pochopiteľné, že profesionálka dá prednosť tomu, kto stojí pod bránou a u koho má teda istý zárobok, než niekomu, kto tvrdí, že je síce na ceste, ale trvá mu to podozrivo dlho. Kurva poskytuje sexslužby pre peniaze a reálny klient je, prirodzene, podstatne lepší než ten fiktívny na telefóne.

Ak sa ti stane, že si bol dohodnutý so slečnou, že do štvrť hodiny za ňou prídeš – a ona ti zrazu, keď už stojíš pod bránou,

nezdvíha telefón či je dokonca vypnutá,

mohlo sa stať práve to, o čom píšeme vyššie. Totiž že tu bol niekto o pár minút rýchlejší a už je obsadená. Na jednej strane pokým ste boli naozaj pevne dohodnutí, tak je to od nej možno neseriózne.

Na strane druhej ale ako píšeme vyššie: tie baby to robia len a len pre prachy a klient, ktorý stojí v izbe a platí, je istý. Zatiaľ čo ty by si možno nakoniec ani nebýval zostal, lebo by sa ti nepáčila či niečo podobné.

Toto platí len v prípade, že sa ešte nepoznáte a slečna nevie, kto k nej vlastne ide. V opačnom prípade je to situácia úplne odlišná, ale vtedy sa podobné zmätky spravidla nestávajú. Takže ak máš čas a naozaj chceš veľmi vidieť práve túto slečnu,

sadni si niekde na kávu a skúšaj priebežne volať.

Máloktorý zákazník – vrátane teba – zostane na byte celý zaplatený čas, hlavne ak ide o hodinovku. Možno prišiel nadržaný mladučký chlapec, po pár zasunutiach sa urobí a dievča je o 10 minút znovu na telefóne. Prípadne pošli sms v zmysle, že čakáš na jej prezvonenie či niečo podobné, hneď ako bude znovu k dispozícii. Je na tebe, ako dlho si ochotný počkať a či ťa naozaj len na túto jednu tzv. “izbu” niekto predbehol, alebo kočka z nejakého dôvodu pre ten deň skončila či niečo podobné. Čo svedčí o jej úrovni, samozrejme – no to už je témou pre iný článok.

Vypisovanie sms má význam len v špecifických prípadoch

Každá sms stojí prostitútku peniaze. Ak je nejaká ochotná komunikovať s tebou touto formou,

  • buď to má uvedené v profile, kde inzeruje;
  • pozná ťa ako zákazníka a vie, že určite prídeš a teda stojí jej to za to;
  • potrebuje oznámiť niečo ONA TEBA jednou sms-kou, nemá v pláne dopisovať si s tebou pol hodiny;
  • chce, aby si jej zavolal naspäť a nechce ťa za tým účelom iba prezvoniť, ani ti to nechce na rovinu napísať.

Esemeskovať kurvám a vypytovať sa ich

na kadečo – to sú v 99-ich % prípadov peniaze spláchnuté do záchoda. A je to za prvé úbohé a za druhé každá kurva si povie: “Načo je mi klient, ktorý nemá na to, aby zavolal? Kde chce potom zobrať peniaze na moje sexslužby?!”

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Sám pôsobím (po mojom stíhaní za kupliarstvo) výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa ešte považujem za blogera, copywritera a tak trocha za spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človek v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *