Sex s prostitútkou - základný návod, na ktorý si roky čakal
Ako na sexslužby

Ako si zašukať s kurvičkou – konkrétny a jasný návod pre panicov v sexbiznise

Ako administrátor tohto webu viac ako ktokoľvek iný chápem nasledovné. Nie každý vie ako na to, keď chce mať sex s prostitútkou. Jasné, že to ani omylom nie je žiadna atómová veda. Avšak pár naozaj praktických a užitočných rád * určite každý začiatočník uvíta. (Pôvodne publikované 20. 01. 2020)

* Keď aj od človeka, ktorý je síce titulovaným “guruom erotického priemyslu”. Ktorý však má – ver či nie – iba úplné minimum spomienok a zážitkov s prostitútkami v kontexte jeho priamych sexuálnych aktivít.

Chcem mať sex s prostitútkou – ako začať?!

Bez internetu sa asi nepohneš. Časy, kedy stačilo kúpiť si Avízo, sú preč pomerne dávno. Katalógov sexprivátov a prostitútok vygoogliš hromady aj na tomto zaprdenom, mikroskopickom a priam zúfalo konzervatívnom Slovensku. Vlastne je ich tu až priveľa. Preto sa v článku na odkaze vyššie dočítaš (len) o tých najrelevantnejších zoznamoch profesionálok.

Ako nájsť presne

takú slečnu pre sex s prostitútkou, akú hľadám?

Niektoré z nami odporúčaných katalógy prostitútok sú praktické okrem iného aj v tom, že ponúkajú vyhľadateľné detaily postavy, služieb, cien dievčat atď. Preto nájsť kočku, ktorá vyzerá podľa tvojho vkusu a poskytuje zhruba tie služby, ktoré hľadáš, by nemal byť problém.

Špičková prostitútka svojou vlastnou serióznosťou a svojím menom ručí za pravdivosť informácií v jej profile. Aj za originálnosť fotiek atď. My môžeme len vrelo odporučiť profesionálkam príp. prevádzkovateľom (kupliarom a pasákom), aby ponúkané služby popisovali v katalógoch presne a pravdivo. Aby si ty ako klient zažil presne taký sex s prostitútkou, na aký máš (v tej chvíli) chuť. Za akým si prišiel. A za ktorý platíš.

Hodnovernosť a reálnosť profilu/fotiek kurvičky

Prvým náznakom serióznosti prostitútky sú jej fotky, samozrejme. Nie ich množstvo a v podstate ani nie ich profesionalita. Množstvo nehovorí vôbec o ničom. Resp. hromada fotiek mizivej úrovne a hlavne v prevedení “selfie” je skôr negatívnou vizitkou. Svedčiacou možno o tom, že slečna nie je navštevovanou a teda kvalitnou kurvou, preto sa často nudí.

Prehnaná profesionalita záberov logicky vyvoláva podozrenie zo zneužitia fotiek profesionálnej modelky z internetu.

Lepšie katalógy vyžadujú tzv. overovací záber

A ten v dnešnej dobe baby fotia spolu s ostatnými fotkami. Na záberoch by teda v ideálnom prípade malo byť vidieť, že na overovačke je nespochybniteľne dievča z ostatných záberov. A že teda nejde o žiadny mix fotiek, žiadny odrb.

Ideálne a určite najdôveryhodnejšie pôsobia fotky síce kvalitné, ale zjavne polo-profesionálne až amatérske. Na ktorých je vidno, že ide skutočne o nejaké reálne (slovenské) dievča a na ktorých je naozaj dobre vidieť jeho postavu, ideálne aj aspoň kúsok tváre.

Pomerne logický je nasledovný pomer: čím drahšia kurva, tým drahšie (kvalitnejšie) fotky by mala mať. Jednoduchá slečna z bežného sexprivátu, kde hodinka stojí € 70, prosto nezarobí na fotky od profi fotografa, ktoré by vyzerali ako tie z obalov platní Richarda Müllera. (Mimochodom, modelku na zábere, na ktorý odkazujem, som na túto prácu sprostredkoval ja. Trocha paradoxne ide o slečnu, ktorá nemá s erotickým priemyslom zhola nič spoločné. Milá slovná hračka, čo povieš?)

Znakom kvality a úrovne je stupeň vyplnenia profilu

Seriózny prevádzkovateľ (v ideálnom prípade však priamo samotné dievča) si dá záležať na tom, aby vyplnil a označil čo najviac detailov o slečne, jej výzore aj službách.

Ak niekto neoznačí takmer žiadne služby, nenájde si čas a záujem oznámiť potenciálnemu klientovi, či sa dotyčná slečna napr. nenechá prstovať vôbec, alebo či to robí, no iba za príplatok a podobne – tak to svedčí o povrchnom prístupe. Nejakú extra serióznosť v takom prípade ťažko očakávať. Naopak, ak si nejaká prostitútka vyplní do posledného detailu všetko, čo poskytuje aj všetko, čo neposkytuje a navyše pridá pekný, príjemne lákavý a pútavý text o sebe… Tak táto ponuka určite priláka každého záujemcu. Možno dokonca aj takého, ktorý sex s prostitútkou pôvodne vôbec nemal v úmysle.

Okradnutie na sexpriváte či pri eskorte

je – ako pevne veríme – v dnešnej dobe už témou výsostne neaktuálnou. Opatrnosť vrelo odporúčame, samozrejme. Domnievame sa však, že postačuje taká tá štandardná pozornosť na svoje veci ako kdekoľvek v obchode pri nákupe atď. Nie sme v 90-tych rokoch, v období divokej mafie, výpaľníctva a pod. Erotické služby dnes už prevádzkujú (aj) pomerne seriózni ľudia.

I keď, prirodzene, opatrnosti nikdy nie je dosť. Čo si na privát brať netreba, to tam radšej nenosiť. Telefón (ktorý je treba mať poruke do poslednej chvíle, inak sa človek spravidla do bytu k slečne ani nedostane) a primerané množstvo peňazí (dohodnutá suma + niečo málo navyše pre prípad špeciálnej dohody) pre sex s prostitútkou stačí. Žiadnu výrazne vyššiu hotovosť a ani osobné veci ako doklady, diár, peňaženku žiadny chlap na sexpriváte nepotrebuje.

Seriózny sex s prostitútkou, dôveryhodnosť kurvy

V tomto zmysle odporúčame v prvej fáze dať na intuíciu a dojem, aký robí konkrétna ponuka. V druhej fáze na recenzie na internete. Ak sa ti ich chce hľadať a čítať. A ak nejaké k tej vybranej babizni nájdeš. Zopár maximálne relevantných recenzií sexlužieb prinášame aj my.

Ešte poznámka k tomu, prečo som tento článok po bezmála troch rokoch jeho publikovania obnovil. Je to preto, že patrí medzi najčítanejšie na tomto webe, z čoho usudzujem, že jeho téma je stále viac ako zaujímavou. Uznal som teda za vhodné, presunúť ho zasa na čas na prednú stranu. Do pozornosti aj tým čitateľom, ktorí by ho hlboko medzi ostatnými blogmi sami od seba možno nenašli. Pritom však téma môže zaujímať aj ich.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *