Sex s prostitútkou - základný návod, na ktorý si roky čakal
Ako na sexslužby

Ako si zašukať s kurvičkou – alebo návod pre panicov v sexbiznise

Viac ako ktokoľvek iný chápeme, že nie každý vie ako na to, keď chce mať sex s prostitútkou. Jasné, že to nie je atómová veda – ale pár naozaj praktických a užitočných rád určite každý začiatočník uvíta.

Chcem mať sex s prostitútkou – ako začať?!

Bez internetu sa asi nepohneš. Časy, kedy stačilo kúpiť si Avízo, sú preč pomerne dávno. Katalógov s kurvičkami vygoogliš hromady aj na tomto zaprdenom maličkom Slovensku. Vlastne je ich tu až priveľa. Preto sa v tomto článku dočítaš o tých najlepších zoznamoch profesionálok.

Ako nájsť presne takú profesionálku, akú hľadám?

Nami odporúčané katalógy prostitútok sú praktické okrem iného aj v tom, že ponúkajú vyhľadateľné detaily postavy, služieb, cien dievčat atď. Preto nájsť kočku, ktorá vyzerá podľa tvojho vkusu a poskytuje zhruba tie služby, ktoré hľadáš, by nemal byť problém.

Špičková prostitútka svojou vlastnou serióznosťou a svojím menom ručí za pravdivosť informácií v jej profile. Aj za originálnosť fotiek atď. My môžeme len vrelo odporučiť profesionálkam príp. prevádzkovateľom (kupliarom a pasákom), aby ponúkané služby popisovali v katalógoch presne a pravdivo. Aby si ty ako klient zažil presne taký sex s prostitútkou, na aký máš (v tej chvíli) chuť a za akým si prišiel.

Hodnovernosť a reálnosť profilu/fotiek kurvičky

Prvým náznakom serióznosti prostitútky sú jej fotky, samozrejme. Nie ich množstvo a ani celkom nie ich profesionalita. Množstvo nehovorí vôbec o ničom. Resp. hromada fotiek mizivej úrovne a hlavne v prevedení „selfie“ je skôr negatívnou vizitkou. Svedčiacou skôr o tom, že slečna nie je kvalitnou kurvou a často sa nudí.

Prehnaná profesionalita záberov logicky vyvoláva podozrenie zo zneužitia fotiek profesionálnej modelky z internetu. I keď lepšie katalógy vyžadujú tzv. overovací záber. A ten v dnešnej dobe baby fotia spolu s ostatnými fotkami. Na záberoch by teda malo byť vidieť, že na overovačke je „modelka“ z ostatných záberov, že nejde o žiadny odrb.

Ideálne a určite najdôveryhodnejšie pôsobia fotky síce kvalitné, ale zjavne polo-profesionálne až amatérske. Na ktorých je vidno, že ide skutočne o nejaké reálne (slovenské) dievča a na ktorých je naozaj dobre vidieť jeho postavu, ideálne aj aspoň kúsok tváre.

Pomerne logický je nasledovný pomer: čím drahšia kurva, tým drahšie (kvalitnejšie) fotky by mala mať. Jednoduchá slečna z bežného sexprivátu, kde hodinka stojí € 60, jednoducho nezarobí na fotky od Gottiho, ktoré by vyzerali ako tie z magazínu Playboy.

Znakom kvality a úrovne je aj stupeň vyplnenia profilu

Seriózny prevádzkovateľ (v ideálnom prípade samotné dievča) si dá záležať na tom, aby vyplnil a označil čo najviac detailov o slečne, o jej výzore aj o službách.

Ak niekto neoznačí takmer žiadne služby, nenájde si čas a záujem oznámiť potenciálnemu klientovi, či sa dotyčná slečna napr. nenechá prstovať vôbec, alebo či to robí, ale iba za príplatok a podobne – tak to svedčí o povrchnom prístupe. Nejakú extra serióznosť v takom prípade ťažko očakávať. Naopak, ak si nejaká prostitútka vyplní do posledného detailu všetko čo poskytuje aj všetko čo neposkytuje a navyše pridá pekný, príjemne lákavý a pútavý text o sebe, tak táto ponuka určite priláka každého záujemcu.

Okradnutie na sexpriváte či pri eskorte

je – ako pevne veríme – v dnešnej dobe už témou neaktuálnou. Opatrnosť pevne odporúčame, ale myslíme si, že postačuje taká tá štandardná pozornosť na svoje veci ako kdekoľvek v obchode pri nákupe a pod. Nie sme v 90-tych rokoch, v období divokej mafie, výpaľníctva a pod. Aj erotické služby dnes už prevádzkujú (aj) pomerne seriózni ľudia.

I keď, samozrejme, opatrnosti nikdy nie je dosť. Čo si na privát brať netreba, to tam radšej nenosiť. Telefón (ktorý je treba mať poruke do poslednej chvíle, ináč sa človek spravidla do bytu k slečne ani nedostane) a primerané množstvo peňazí (dohodnutá suma + niečo málo navyše pre prípad špeciálnej dohody) pre sex s prostitútkou stačí. Ani výrazne vyššia hotovosť a ani osobné veci (doklady, diár, peňaženku atď.) žiadny chlap na priváte nepotrebuje.

Seriózny sex s prostitútkou, dôveryhodnosť kurvy

V tomto zmysle odporúčame v prvej fáze dať na intuíciu a na dojem, aký robí konkrétna ponuka. V druhej fáze na recenzie.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.