Internetová modelka Aitana Lopez napriek kope záberov neexistuje
Bulvárna erotika

Vieme si predstaviť, ako sa ti bez ohľadu na pohlavie odôvodnene zbiehajú slinky

Fešanda z titulky je tým, čo dnes nazývame influencerkou. Online modelka predvádzajúca svoj život sledovateľom (má ich v tejto chvíli 155 tisíc) s cieľom získať si ich pozornosť. A z nej následne ťažiť prezentáciou a/alebo predajom produktov či služieb. Je to typ, pri ktorom si človek – a ani zďaleka nie iba chlap – povie, že “by si dal povedať”. Taký všeobecne páčiaci sa typ. S ružovými vlasmi a hráčskym duchom inšpirovanými súčasnými trendmi. A s takým až akoby optimalizovaným výzorom. No a presne v tom tvrdení je zakopaný pes. Internetová modelka Aitana Lopez napriek instagramu plnému fotiek totiž neexistuje.

Fakt je jednoduchý a dal by sa vyjadriť jedinou vetou. 25-ročná španielska

internetová modelka Aitana Lopez je výplodom AI.

Skratkou “AI” sa aj na Slovensku (žiaľ) zaužívalo označovanie umelej inteligencie a teda po správnosti UI. No a práve tá vytvára osobnosť a život tejto modelky. Dokonca v menách Aitany a jej ďalšej, zatiaľ o niečo menej úspešnej virtuálnej kolegyne Maie je to “AI” zámerne vsunuté. Ako nenápadný a totálne prehliadnuteľný náznak. Text pokračuje pod obrázkom.

Internetová modelka Aitana Lopez napriek kope záberov neexistuje

V podstate jediné, čím

internetová modelka Aitana Lopez, resp. jej tvorcovia

upozorňujú na fakt, že nie je skutočnou, je značka #aimodel v jej profile. Ťažko si nevšimnúť, že na rozdiel od “premakaných” a veľmi reálne pôsobiacich fotiek Aitany sú ostatné dielka pod týmto “heštegom” zjavne umelé. Je za tým aj skutočnosť, že “zábery zo života” Aitany Lopez dolaďujú grafici manuálne. Ich podstatu a teda to, čo zobrazujú, týždeň čo týždeň stanovuje tím marketingových odborníkov, ktorí ju vymyslel.

O reálnosti modelky nezapochybovali už viaceré mužské

celebrity, pozývajúce ju na rande. Bolo to údajne aj prípadom istej bývalej veľkej španielskej seriálovej hviezdy s piatimi miliónmi sledujúcich. Dotyčný vehementne navrhoval rande, kým mu internetová modelka Aitana Lopez “osobne” nevysvetlila, ako sa vlastne veci majú. Predmetná pánska celebrita si vyrobila celkom pekné faux pas.

Prečo internetová modelka Aitana Lopez vôbec existuje?

Z jednoduchého a pre autora blogu * viac než pochopiteľného dôvodu. (I keď vrátime sa k tejto téme ešte raz v úplnom závere blogu.)

* Ako sprostredkovateľ tzv. rýchlych peňazí a teda diskrétneho zárobku pre ženy by som ako admin webu a autor textu mohol o tejto téme písať knihy. A vlastne to aj mám v úmysle.

K zrodu Aitany Lopez došlo v momente, kedy viaceré obchodné príležitosti uvedenej agentúre stroskotali len a len na ľuďoch. Na rozmaroch, prehnaných očakávaniach a požiadavkách. Na nedochvíľnosti a neochote dodržiavať akékoľvek generálne pravidlá (spolu)práce.

Internetová modelka Aitana Lopez spoluprácou

na reklamnej báze bežne vygeneruje svojim tvorcom okolo € 3.000 mesačne. Neraz však už dosiahla zisk aj desať tisíc. A to bez akýchkoľvek manierov, požiadaviek, ťahaníc či komplikácií. Ktorými sa spolupráca s reálnymi influencermi len hemží a to všade na svete. Aktuálne problém s jej neexistenciou nemala a preto spoluprácu s Aitanou Lopez uzavrela ďalšia značka športových doplnkov. Nuž, to sa machruje so sixpackom z fotošopu a nie z posilňovne.

Presne v tom kontexte sa v rozhovore pre portál Euronews vyjadril už zmienený Cruz a dodal: “V prvom mesiaci existencie Aitany sme si uvedomili, že ľudia sledujú životy, nie obrazy. Keďže nežije, museli sme jej dať trochu reality, aby si ju ľudia mohli tak nejako stotožniť. Museli sme začať rozprávať príbeh.”

Najnovšie začala internetová modelka Aitana Lopez

generovať zisk aj na platforme podobnej OnlyFans.

Ergo ďalších v tejto chvíli bezmála tritisíc sledovateľov. A síce sa nám do toho tak celkom nechce, možno však aktuálnych akciových € 7.20 zainvestujeme a prinesieme vám nejaké ešte pikantnejšie ukážky obsahu než tie z galérie nižšie.

Sami sme totiž veľmi zvedaví, ako ďaleko je vlastne erotická umelá inteligencia ochotná zájsť. A teda či – i keď buďme realistami, otázka zrejme znie skôr kedy – sa dočkáme prvého porna bez akýchkoľvek morálnych a technických zábran z jej dielne.

K samotnej podstate vzniku Aitany ako postavy nám nedá nenapísať ešte jednu poznámku. Totiž, máme dojem, že na jej existencii si niekto pekne ulieta. Ono marketingový nápad, akokoľvek zaujímavý a najmä výnosný, je jednou stránkou veci. Avšak na dennej báze sa zapodievať doslova

tvorbou prudko jebateľnej virtuálnej postavy,

akou nepochybne internetová modelka Aitana Lopez je, je už vecou úplne inou. Bolo by určite zaujímavé prediskutovať fakt, že niečo takéto (nijako sa nedá napísať “niekto takýto”) vôbec existuje a niekto to vyvíja, s dobrým psychológom. 🙂

Apropo, ktovie, ako na iných “záberoch” – ale na tom poslednom v galérii nižšie nie je pička Aitany ani zvlášť pekná ani anatomicky presná. A zasa raz trápne úplné vyholenie… Škoda, troška to pokazilo celkový dojem. A áno, bolo by možno zaujímavé zistiť, čo po psychologickej stránke táto poznámka vypovedá o autorovi textu. Či je za ňou iba niečo ako závisť.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *