Rockbitch - ženská punková kapela, preslávená hlavne neviazaným sexom
Sexbiznis

Rockbitch – koncert týchto punkových divožienok by bol navštívil aj depešák!

Nahé protagonistky, hrajúce hard rock a úplne holé sa hádžuce do náruče svojmu publiku. Baby hádžuce počas koncertu jeden zlatý kondóm medzi obecenstvo ako pozvánku pre jedného diváka na divoký sexuálny žúr po koncerte – bez ohľadu na pohlavie šťastného náhodného návštevníka vystúpenia. Propagácia voľnej lásky, predvádzanie reálnych, veľmi divokých sexuálnych aktivít na pódiu, zapájanie obecenstva. Život v štýle “polyamory” – niečo ako mnohoženstvo, ale v čisto ženskej zostave… To je kapela Rockbitch.

Britská hard rocková resp. punková kapela Rockbitch

vznikla v podstate v roku 1984. Za svoju históriu – rozpadla sa v roku 2002 – viackrát zmenila názov aj zostavu. Z pôvodne zmiešanej skupiny postupne mizli muži a zostávajúce ženské členky zachádzali do stále väčších extrémov. Na pódiu počas vystúpení, ale aj v súkromnom živote.

Históriou zoskupenia Rockbitch sa zapodievať nebudeme

takmer vôbec. Tá pre náš portál nie je zaujímavá. Vlastne pre nás celkovo nie je zvlášť atraktívne písať o týchto rockových divožienkach. Ich aktivitu ilustrujeme radšej fotogalériou. Článok pokračuje pod ňou.

Jedna z členiek kapely si hovorila “Kali”

Nemá to však nič spoločné so slovenským rapovým idolom. Inšpiráciu dotyčná čerpala v indickej mytológii, kde sa takto volala božská ochrankyňa materstva.

Neprajníci zoskupenia tvrdia, že ničím iným ako nahotou a divočinami na pódiu dievčatá zaujať nevedeli. Toto posudzovať nechceme. Faktom však zostáva, že baby rovnako ako na koncertoch blbi aj v súkromí. Venovali sa všemožným sexuálne ladeným rituálom a úchylnostiam.

Podľa istých zdrojov koncertovali babizne z Rockbitch ako v Bratislave, tak v Košiciach. Bolo (by) určite zaujímavé vidieť niečo podobné naživo. A mať šancu dostať sa k ich zlatému kondómu ako vstupenke do “grupáku”, v ktorom neexistujú zábrany.

Nahý “stage diving” členiek kapely Rockbitch

(hádzanie sa do náruče obecenstva pod pódiom) v tejto časti článku už zrejme neprekvapí ani toho, kto doteraz o týchto sexuálne explicitných Britkách ani len netušil. V nasledujúcej galérii prinášame ukážky tejto zábavy zmiešané s náhľadom rituálov, ktorým sa členky Rockbitch oddávali a údajne dodnes oddávajú v súkromí.

Všetky ilustračné obrázky sú z oficiálneho webu kapely Rockbitch.

Autora tohto webu môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo drzého až arogantného tetovaného holohlavého grázla, ktorý pôsobí v erotickom priemysle, bol médiami titulovaný jeho guruom a za jednu zložku dokonca stíhaný. Dá sa v ňom však vidieť aj pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov - v presvedčení, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému, držiteľa Diamantovej Janského plakety za viac než 80 bezplatných darovaní krvi, komunikujúceho na vysokej úrovni - keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha snáď aj spisovateľa… Voľba uhla pohľadu, tak ako podľa jeho osobného presvedčenia všetkého v živote, je len a len na tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *