Hľadám Sugar Babe za jasno a dohodou stanovených podmienok

Sugar Daddy hľadá svoju Sugar Babe na voľný, kamarátsky, honorovaný vzťah

Nie je dôležité, ako sa volám ani koľko presne mám rokov. Do štádia, kedy už otvorene a priamo hľadám Sugar Babe, som sa dostal vo chvíli, keď som pochopil, že svet dnes ani omylom nefunguje na romantických princípoch. Na druhej strane, naháňať baby po baroch a pod. – to tiež nie je mojím “šialkom kávy”, ako hovorí Dara R. Všetko má svoju cenu. Tak ju rozumnou a akceptovateľnou dohodou stanovme a už sa iba bavme. (Aktualizované 05. 09. 2023)

Toto je v princípe inzerát, reklama. Text na podklade diskusie a následného pripomienkovania zadávateľa vytvoril administrátor tejto stránky, copywriter Andy Morávek. Publikovaný je bezodplatne, nejde tu o žiadne platené sprostredkovanie služieb ani nič podobné. Admin ako čisto iba autor textu sa striktne dištancuje od kupliarstva ako na Slovensku ilegálnej aktivity.

Nemám záujem o vzťah, preto hľadám Sugar Babe

Nie som úplne typickým Sugar Daddy. Nemám na to ešte vek a úprimne, asi ani mesačný príjem, ktorý by si človek v tomto kontexte tak nejako predstavoval. Napriek tomu mám dostatok majetku a voľných financií na to, aby som si štandardnú slovenskú Sugar Babe mohol dovoliť. Vychádzam z viacerých prieskumov, ktoré tvrdia nasledovné. Priemerný slovenský Sugar Daddy údajne investuje do Sugar Babe cca 15 % svojho mesačného príjmu, čo je vraj čiastka tesne cez € 500.

A tak hľadám Sugar Babe, pre ktorú je to zaujímavé

Nemusíš to chápať tak, že ti ponúkam € 500 mesačne za takých a takých “podmienok” či “pravidiel”. Po prvé, tá suma nie je pevne stanovená. A po druhé, neviem a nechcem si predstavovať, ako by to s takýmto mesačným paušálom malo fungovať. Mne sa ako realistickejšia a akceptovateľnejšia javí dohoda na výške odmeny za jedno stretnutie. Bez ohľadu na jeho dĺžku ako to vysvetlím nižšie. Vo frekvencii vyhovujúcej nám obom. O tom tiež viac ďalej v texte.

Keď tak nad tým uvažujem, tak vlastne

hľadám Sugar Babe, ktorá je úplne normálnou ženskou.

Žiadnu profesionálnu Sugar Babe.

Jednoducho kočku (na tvojom rodinnom stave mi nezáleží, pokojne buď vydatá, ak si ty s tým vysporiadaná) so zmyslom pre zábavu, dobrodružstvo a s moderným, kvázi liberálnym prístupom k životu. Babizňu, ktorej podobne ako mne “peniaze nesmrdia”. Dievča, ktoré vyslovene stojí o spoločnosť zrelého * chlapa na úrovni. Chlapa, ktorý ťa nebude považovať za kurvu a nedá ti nič podobné pocítiť. Naopak, chlapa, ktorý ti napriek faktu, že ti dáva peniaze, bude prejavovať rešpekt, úctu a ktorý sa k tebe bude chovať ako džentlmen. (Čo však neznamená, prirodzene, že v správnej chvíli ťa bezbožne nevyšukám – ale a len vtedy, keď o to práve obaja budeme stáť.)

* Zrelého v kontexte veku. Nemám tú drzosť považovať sám seba za zrelého po stránke psychickej či osobnostnej. 🙂

Hľadám normálneho človeka, s ktorým si prosto navzájom sadneme. Po charakterovej, záujmovej, tzv. chemickej, no v prvom rade výzorovej stránke. I keď tieto atribútu sú dôležité pre mňa, tebe v skutočnosti môžu byť ukradnuté. Ak to dokážeš dostatočne zahrať.

Nehľadám Sugar Babe, ktorá má striktné požiadavky

Ktorá so mnou bez úhrady jej – nesmierne vzácneho, samozrejme – času nepôjde ani len na tú prvú, základnú a podľa mňa absolútne nevyhnutnú kávu. A hlavne nehľadám dievča s prístupom profesionálky, keď by aj ponúkala ten najskvelejší GFE zážitok.

Stretávať sa so mnou ťa musí vyslovene baviť

Natoľko, že absolútne neriešiš, či si prišla na rýchlovku a po 30-ich minútach už aj utekáš dolu schodmi. Alebo či stráviš večer na mojom pleci pri seriáli na netflixe. Príp. či u mňa prespíš a na ďalší deň, po ďalšom kole kvalitného sexu zájdeme spolu na dobrý brunch.

A čo sa frekvencie týka: primárne zrejme budem naše stretnutia iniciovať ja. Keď však niekedy “pôjdeš okolo” a napíšeš mi, či mám na teba náladu a že by si sa celkom rada zastavila… Niekedy odmietnem, inokedy ma tým potešíš. Môžu byť týždne, kedy ťa budem chcieť vidieť každý druhý deň. A zrátaj si, ak by dohodnutá odmena bola čo i len “smiešnych” € 50 (v skutočnosti ponúkam viac, ale o tom už individuálne), aký

krásny príjem ti to urobí za týždeň a za mesiac.

Pritom za dosť podstatný považujem fakt, od koho ten príjem je. Že nie je od vráskavého, zošúvereného deduška, ktorý do teba na jednej strane investuje možno až nejaký ten liter mesačne, ale pchá do teba… ani nebudem opisovať čo presne, aby nám obom neprišlo zle od žalúdka. A “smiešnou” sa táto suma a ten týždenný/mesačný celkový zisk z nej zdá presne tej Sugar Babe, o ktorej som sa vyššie vyjadril, že ju nehľadám.

Samozrejme, že ťa časom rád vezmem na dovolenku

O jej kompletnej úhrade je zbytočné písať. Pripúšťam aj diskusiu o tom, že by si dostala ešte aj hotovostný honorár navyše. I keď podľa mňa kompletne zaplatená dovolenka na Kapverdských ostrovoch je odmenou vyslovene kráľovskou.

Kontaktom na mňa je mail SugarDaddyBratislava@gmail.com. Niežeby som sa chcel či potreboval nejako skrývať. Ako serióznej záujemkyni ti pomerne rýchlo odhalím, kým vlastne som. Nateraz však mail ako prvý kontakt stačí.

Toto je v princípe inzerát, reklama. Text na podklade diskusie a následného pripomienkovania zadávateľa vytvoril administrátor tejto stránky, copywriter Andy Morávek. Publikovaný je bezodplatne, nejde tu o žiadne platené sprostredkovanie služieb ani nič podobné. Admin ako čisto iba autor textu sa striktne dištancuje od kupliarstva ako na Slovensku ilegálnej aktivity.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *