Ponuka spolupráce pre fotografa s aspoň minimálnou databázou pikantných záberov

Ponuka spolupráce pre fotografa s databázou erotickej fotografie

Volám sa Andy Morávek a médiá ma označili za „guru erotického priemyslu“. Som autorom a zároveň jediným vlastníkom a administrátorom tohto webového projektu. Toto je moja ponuka spolupráce pre fotografa, ktorá by ťa – ako fotografa – určite mala zaujať a zaujímať. No a nakoľko sám rozbieham niečo ako fototvorbu, mal/a by si reagovať čím skôr. Nemusí totiž platiť neobmedzene dlho. 🙂 (Aktualizované 27.11.2020)

Ponuka spolupráce pre fotografa

Fotografovi (resp. aj viacerým, ak tvorba jedného nebude stačiť), ktorý má svoju databázu erotickej fotografie, ponúkam tento web ako širokú platformu na jedinečnú prezentáciu jeho tvorby. Okrem profesionálok prevádzkujem ešte ďalšie tri weby (alebo aspoň sekciu webu) * s erotickou a sexuálnou tematikou. Rád na nich, avšak hlavne tu budem publikovať tvorbu niekoho, kto ju chce ukázať Slovensku.

* Tými ďalšími webmi/sekciami sú Radodajka (porno poviedky a kniha – v tlačenej aj v elektronickej verzii – s rovnakým názvom) a Rýchle peniaze (ponuka zárobku v oblasti zábavného a erotického priemyslu). No a prezentáciu je možné dohodnúť aj na mojom blogovom webe AndyMoravek.sk, konkrétne v sekcii „Slovenský svet erotiky„.

Modelky na záberoch môžu byť úplne anonymné

Tým myslím bez tvárí a bez identity. Dokonca nielenže môžu – ono by to tak bolo úplne ideálne. Ušetrili by sme si tým všetci isté nevyhnutné formality. Ide mi len o zaujímavú ilustráciu článkov s erotickou tematikou – blogov aj poviedok. Mojou základnou koncepčnou predstavou je titulný ilustračný obrázok ku každému blogu. Ideálne aspoň okrajovo tematicky korešpondujúci s textom, avšak nie je to podmienkou. Titulka by mala byť prístupná povedzme od 16 rokov. Nevadia teda napr. bradavky, rozkrok ale keď tak iba maximálne decentnou formou. Do vnútra textu je potom možné pridať doplnkový záber, ktorého pikantnosť nie je treba obmedzovať.

Samozrejmou a logickou odmenou či benefitom pre teba je tvoja prezentácia čiže propagácia tvojho mena, značky a tvorby formou odkazu linkou kamkoľvek si budeš želať.

V prípade záujmu kontaktuj ma na ja@andymoravek.sk alebo cez kontaktný formulár – toto je

ponuka spolupráce pre fotografa, ktorej ďalšie detaily

preberieme na individuálnej báze.

Samozrejme, že ťa musia zaujímať čísla okolo návštevnosti tohto webu. Ak máš na ňom kvázi inzerovať tvoju tvorbu či biznis. Nebudem uvádzať detaily, lebo ten si každý, kto sa venuje vyslovene online marketingu, zistí sám. Avšak momentálne (aktualizované 27.11.2020) mám na profesionálkach bezmála 5.000 unikátnych návštevníkov mesačne. Strávia u mňa v priemere 6 minút, miera okamžitého odchodu stále klesá. (Radodajka.sk a AndyMoravek.sk majú čísla o niečo nižšie.) Toto info by na účel, ktorý riešime či máme riešiť – a teda ponuka spolupráce pre fotografa – malo bohato stačiť.