Orgazmická joga je spoľahlivou cestou k doposiaľ nepoznanému pôžitku
Rady a tipy

Orgazmická joga – alebo ako doslova striekať blahom bez rozdielu pohlavia

Všetkým je nám jasné, čo asi tak napadne bežnému človeku – bez ohľadu na pohlavie – počujúc výraz „orgazmická joga“. Sotva niekto v tej chvíli udrží na uzde vlastnú fantáziu. Realita je možno mierne prozaickejšia… Avšak nemenej zaujímavá!

Darček od eshopu PinkLover.sk pre čitateľov tohto webu: zľava vo výške 20 % na celý nákup! Inými slovami: pätina ceny každého tovaru dolu po zadaní kódu profesionalky20. Kód zadáš do okienka po otvorení nákupného košíka, keď už v ňom budeš mať všetko, po máš v pláne vyskúšať.

Na jednej strane jogu poznáme ako fyzické cvičenie, štylizovanie tela do pozícií ako „pozdrav slnka“, „pozícia ťavy“ či „žeriav“. A fakt je, že precvičovanie niektorých pôsobí na pohľad pre laické oko dráždivo až provokatívne. Na strane druhej za výrazom „orgazmická“ hľadáme rozkoš, explóziu pocitov, radosti a šťastia. Úlet do inej dimenzie. V každom prípade teda niečo sexuálne. Pozrime sa teda spolu na

realitu cvičenia s názvom „orgazmická joga“. 

Cvičením orgazmickej jogy sa nevykonáva klasická masturbácia, ide sa podstatne viac do hĺbky. Orgazmická joga poskytuje hromádku variantov vedomej praxe s telom, kontrolovanej masturbácie, z ktorých lektorka či lektor vyberie pre teba tie najvhodnejšie. Ide o koncept šitý na mieru.

Každému študentovi sa v ňom dostáva individuálneho prístupu na zohľadnenie jeho špecifických potrieb. Spomenúť môžeme varianty ako „potešenie srdca“ či „tanec erotického tranzu“, kedy sa študent riadi presnými inštrukciami, ako k sebe pristupovať, ako správne prevádzať techniku, čo pri tom cítiť a aký benefit od toho ktorého variantu očakávať. Rozvíja sa schopnosť vnímať zmyslové podnety, prepájať sa s vlastným telom a sexuálnou energiou. Tá je následne veľmi prakticky a prospešne využitá v každodennom živote.

Orgazmická joga učí viac precítiť vlastné telo

Objavovať v sebe nové, dovtedy nepoznané pocity a energie. Lepšie porozumieť sám sebe a (opäť) pocítiť sebalásku. A čo je na orgazmickej joge najkrajšie?

Na skutočné poznanie je, prirodzene, potrebný tréning. Preto aj pri orgazmickej joge je nevyhnutné dodržať pravidelnosť. Každý má dni, kedy sa mu chce viac a kedy menej. Myslieť však treba na výsledky. Štúdie dokazujú, že je potrebné venovať sa orgazmickej joge aspoň 7 dní za sebou, najmenej 30 až 40 minút. Výsledky sa dostavia do 21 dní, kedy dochádza k prepisu vzorca správania a vnímania.

Ideálne však je zotrvať v praxi približne mesiac. Na začiatku je to viac-menej zábava, možno výzva – no je potrebné k celému procesu pristupovať zodpovedne. Každý, kto sa na cvičenie orgazmickej jogy dá, robí to sám pre seba.

S praxou orgazmickej jogy prichádza poznanie

Študenti objavujú dovtedy nepoznané. Napríklad aké náročné je vymeniť pravú ruku za ľavú a čo to prináša. Alebo ako zmeniť vzorce fungovania, ktorý sa v dovtedajšom živote vytvorili.

Môžu sa vyskytnúť isté ťažkosti súvisiace s veľkosťou či tvarom pohlavia. Pocity hanblivosti, nespokojnosti či pochybností. Známe sú aj pocity vlastného odsudzovania sa a následného prijatia. Jednoducho,

každý na tejto ceste poznania prejde presne tým, čím má.

Tým, čo ho obohatí a posunie vpred. Treba iba vytrvať. 

Orgazmická joga dokáže pomôcť s množstvom menších i väčších problémov:

  • rieši ťažkosti s orgazmom – či už je príliš rýchly alebo je tu, naopak, neschopnosť dosiahnuť ho;
  • trénuje, čiže posilňuje a spevňuje panvové dno;
  • zvyšuje pôžitok z milovania;
  • pozitívne mení vzťah k vlastnému telu;
  • zvyšuje citlivosť a zlepšuje komunikáciu;
  • odstraňuje vaginizmus;
  • pomáha od závislosti na porne;
  • je prospešnou pri problémoch s menštruáciou.

Profesionálny prístup školenej lektorky je zárukou úspechu. Orgazmická joga sa stáva vo svete stále populárnejšou metódou na uvoľnenie. Nepochybne je jednou z najpríjemnejších foriem sebapoznania.

Ako prebieha kurz označený „orgazmická joga“?

Počas 21 dní absolvuješ ako jej účastník či účastníčka tri individuálne online koučingy s lektorkou v trvaní 45 minút. Najskôr si dohodnete úvodnú konzultáciu, počas ktorej lektorku oboznámiš s tvojimi komplikáciami. Pomôže ti identifikovať a pomenovať tvoje potreby. Následne pre teba vyberie ten najvhodnejší variant orgazmickej jogy.

Prevedie ťa správnou technikou a dá ti presný návod, ako vykonávať prax. Na dennej báze si budeš si viesť denník, v ktorom zaznamenáš všetky skúsenosti, pocity pri cvičení, postrehy o tom, či a ako ťa tréning baví alebo nakoľko ťa unavuje. Tvoj denník bude lektorka čítať a v intervale dvoch až troch dní mailom zodpovie všetky tvoje prípadné otázky. Aj vďaka tomu spolu objavíte zopár tvojich „Aha! momentov“. A budete s nimi môcť pracovať v tvoj prospech.

Orgazmická joga a základný predpoklad úspechu tréningu

Možno očakávaš niečo „hlboké“ a/alebo zložité. Je to však jednoduché. Predpokladom pre úspešné absolvovanie kurzu orgazmickej jogy s akoukoľvek lektorkou a to či už osobne alebo online je: chuť zmeniť vlastný život k lepšiemu.


V prípade, že si objavila tento blog v kontexte, že sama si inštruktorkou orgazmickej jogy, môže ťa zaujímať ponuka propagácie tvojej školy v ňom. Sama si videla, ako dobre je článok umiestnený v googli. Kontaktuj ma a prediskutujeme detaily.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, výrazne potetovaného a holohlavého grázla. Médiami titulovaného guruom erotického priemyslu a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Dá sa však vidieť vo mne aj pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Ašpiranta na Kňazovického plaketu za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni - keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Človeka, ktorý vlastný voľný čas venuje zachráneným psíkom, hľadajúcim adopciu… Voľba uhla pohľadu - tak ako podľa môjho osobného presvedčenia všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, prosím, že tvojím výberom hovoríš niečo aj sama/sám o sebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *