nachádzate sa tu: správa stránky
Reklama na kaviaren.com

Pôvodné, neprebrané články na celom webe profesionalky.sk podliehajú autorskému právu podľa zákona číslo 618/2003 Zbierky zákonov. Citovať ich kdekoľvek a akoukoľvek formou (celé, alebo len časť) je možné len pri dodržaní podmienok, že bude uvedený zdroj – teda portál profesionalky.sk, že text nebude zmenený a že nebude použitý na komerčné účely. V opačnom prípade je použitie možné až po (minimálne) e_mailovom súhlase prevádzkovateľa stránky: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

To isté platí o pôvodných fotkách, ktorých použitie kdekoľvek a za akýmkoľvek účelom je v každom prípade podmienené uvedením zdroja – teda profesionalky.sk. Okrem komerčných fotiek prevažne z internetu sú všetky fotografie, použité na stránke profesionalky.sk z produkcie a.m. – something4u a plne podliehajú autorskému právu podľa zákona číslo 618/2003 Zbierky zákonov. Ich použitie bez súhlasu autora či prevádzkovateľa webu profesionalky.sk by sa považovalo za zneužitie a znamenalo by poškodenie autorských práv podľa zmieneného zákona.

Názory, vyjadrenia a čokoľvek iné v textoch, pridaných anonymne registrovanými návštevníkmi webu nemajú nič spoločné s názormi prevádzkovateľov portálu profesionalky.sk a teda sa s nimi ani nemusia stotožňovať. Tieto názory sú len názormi autora, rovnako ako názory v komentároch k článkom sú názormi pisateľov, a nie tvorcov webu profesionalky.sk.