nachádzate sa tu: reklamní partneri
Reklama na kaviaren.com

Partneri, resp. weby a projekty, ktoré podporujeme

E-mail Tlačiť PDF

Sme psíčkari a naše srdca bijú pre všetky zvieratá na Zemi. Zvlášť silno pre tie čo sme si osvojili a zdomácneli a následne mnohé z nich nechávame úplne bezbranné napospas osudu – ale absolútne nepripravené na nástrahy nášho sveta a civilizácie. Radi by sme dali do pozornosti tým z vás, ktorí uvažujú o kúpe psíka či mačičky, že nie len šľachtené a drahé plemená môžu byť vernými a vrelo milujúcimi partnermi – ale aj psíky z útulkov potrebujú svojho ochrancu a rodinu a budú vďační za šancu môcť niekomu dokázať svoju oddanosť:

psia duša | organizácia na umiestňovanie opustených zvierat v nových rodinách

Ďalšou vrelo podporovanou organizáciou je sloboda zvierat, v ktorej bratislavskom útulku sa občas zastavíme a prinesieme granule pre psíkov či iné veci, ktoré sa im zídu. Pravidelný drobný finančný príspevok je pre nás samozrejmosť, lebo si myslíme, že aj našich smiešnych € 10 - ale poslaných spoľahlivo mesiac čo mesiac - môže pomôcť. A konajú sa tam zaujímavé takpovediac burzy - odporúčame ísť sa mrknúť. Každopádne prečítať si treba aj text, ktorý sa otvorí po kliknutí na slepačí banner nižšie, sú v ňom informácie hodné minimálne zamyslenia:

nepodporujme predaj vajec od sliepok, chovaných v zúfalých životných podmienkach

Možnosti spolupráce | ponuka top inzercie | portfólio webov

Na mojich stránkach – teda nie len na tejto, ale na celom mojom portfóliu, ktorého zoznam nájdeš nižšie – ponúkam nasledovné možnosti reklamnej spolupráce:

Jednoduchá výmena bannerového alebo textového odkazu

v zmysle stránka za stránku. Umiestnenie toho tvojho na mojom webe bude v článku o reklamných partneroch, odkaz naň nájdeš na front page úplne dolu v tmavom páse pod názvom "reklamní partneri". V prípade záujmu o túto formu výmeny pošli mi svoj banner či text linku a url na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , následne dohodneme ostatné. Ak máš záujem o

skutočne špičkovú prezentáciu na mojich stránkach

a teda byť mojim reklamným top partnerom, ponúkam nasledovnú formu prezentácie: PR článok na tej z mojich stránok, ktorá má obsahovo najbližšie k tej tvojej + reklamný pútač (banner a pod.) na všetkých podstránkach tohto webu + odkaz na každej stránke môjho portfólia. Čo to presne znamená? Predávaš napr. oblečenie pre go-go a strip tanečnice. Spolu vypracujeme

prezentačný článok o tvojej predajni či eshope,

ktorý oživíme obrázkami atď. ten bude zavesený v nejakej pútavej časti buď mojej stránky, určenej na sprostredkovanie práce pre tanečnice (tancovanie.sk, resp. v skutočnosti tancovanie.eu), alebo na stránke, kde ponúkam strip vystúpenia a zároveň spoluprácu pre striptérky (sexidievcata.sk). V článku zároveň bude jeden či viaceré textové odkazy na tvoj web, ktoré slúžia okrem priameho prekliku aj na zvýšenie page ranku web stránky. Taktiež na každej podstránke tohto webu bude tvoj reklamný banner alebo iný pútač s priamym presmerovaním na tvoj web, ktorý slúži na zvýšenie návštevnosti.

Presnú formu našej spolupráce dohodneme individuálne.

Čo sa mojej odmeny týka: za túto kompletnú top prezentáciu si účtujem buď hotovostných € 70 polročne (ergo necelých € 12 mesačne), alebo € 20 mesačne vo forme bezhotovostného kreditu na nákup tvojho tovaru. To znamená, že od začiatku našej spolupráce a odo dňa zavesenia tvojej prezentácie na môj web sa mi u teba zbiera kredit vo výške € 20 za každý mesiac. Vo vhodnom momente si za dovtedy nazbieraný kredit objednám u teba tvoj tovar.

Portfólio mojich webov pre našu spoluprácu:

(zoradené abecedne) ESKORTservis.sk, kaviaren.com, profesionalky.sk, sexGUIDE.sk, sexidievcata.sk a tancovanie.eu.

Kontakt pre prípad záujmu o niektorú z foriem spolupráce je Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.