SAŠKA

Som sexi blondínka, mám 23 rokov, 168 cm, 63 kg, 3-ky prsia. Ponúkam solventným pánom služby u mňa na byte v Bratislave v Ružinove. Pracovná doba je od obeda 12:00 do 02:00. Ak som nedostupná, skúste mi zavolať neskôr, až chceš prísť ku mne, zavolaj 15 minút vopred. Možný eskort v rámci Bratislavy aj na celú noc. Po osobnom stretnutí a dohode aj v rámci Slovenska a zahraničia na dlhší čas.
Ohodnotiť profil
★★★
9 hlasov
Obľúbená:
0

Detaily profilu

Telefón
0902 456 850. Keď spomenieš, že voláš z webu profesionalky.sk, budú dievčatá vedieť, kde majú inzerovať – ktorá je tvoja obľúbená stránka.
Mesto | obec
Ružinov
Miesto stretnutia
môžeme sa stretnúť u mňa aj kdekoľvek u teba
Výber dievčat
som na byte úplne sama
Vek
23
E-mail
Cenová úroveň byt
Cena za hodinové stretnutie u slečny na jej byte:do € 60
K dispozícii
skôr cez deň
Výška
166 – 170
Typ postavy
ženská
Veľkosť poprsia
3
Dĺžka vlasov
stredne dlhé
Farba vlasov
blond
Úprava rozkroku
úplne vyholený
Ponúkané služby
  • je možný aj LEN orálny sex
  • polhodinovka
  • hodinovka
  • aj dlhšia spoločnosť
  • aj doprovod do zahraničia
Orálny sex
aj bez kondómu
Piercing | šperk
  • na tele
Počet zobrazení
7520
Profil vytvorený
2013-03-13
Upravený
2013-03-14
Web navštívený
0
Map
Komentáre (2)
odfilip

máj 19, 2017

bol som u nej super sex milá pohode miluje orál dobre fajčí ide až po koreň medzi tým aj honi lize vajcia ako profesionalaka ma rada medzi prsia polohy všetky zbožňuje ale naj račej má od zadu a tvrdo prirážať keď je chémia aj vás povzbudí že aby si pridal a poriadne ju mrdal že to chce tvrdo. rada aj jazdí na ocase pekne si to užije ale má aj rada keď ju poriadne vysukáš miluje aj polohu z boku aj misionara miluje aj vystrek hlavne na svoje prsia myslím že je to super baba a viem jedno rada trtka a si to užíva.
odDaniel

august 31, 2017

dobrá samica juj super fajčí až po koreň miluje semeno ked strieka rada ty ho aj vyhoní polohy má rad všetky ale umna si najračej nechala na stojáka dobre zajebat miluje tvrdé prírazi plieskanie po zadku a proste tvrdo ju šukat rada skáče na ocase odporucam ju ozaj dobre mrdá a miluje aj anál má to aj rada medzi svoje veľké kozy odporúčam ju ozaj dobre šuká vysaje z teba cele semeno.

Vložiť komentár»