nachádzate sa tu: katalóg dievčat pre sexslužby | sexpriváty BRATISLAVA MONIKA - exBARBIE: pre fanúšikov a zberateľov

MONIKA - exBARBIE: pre fanúšikov a zberateľov Populárne

Monika, ktorú mnohí poznáte ešte ako Barbie, definitívne skončila s prácou v erotickom priemysle a údajne dokonca odišla zo Slovenska. Po dohode s ňou sú teraz NA PREDAJ tie z jej vecí, ktoré sú veľmi zaujímavým artiklom pre zberateľov a pre jej skalných fanúšikov.

Prvou časťou ponuky je balík jej nosených (nepraných a teda so skutočnými, pravými škvrnami) nohavičiek, podprseniek a vibrátorov. Nohavičiek je v balíku 28, podprsenky 4, no a pomôcky sú 2 análne kolíky. Viac je vidieť na priložených fotkách. Cena balíčka je € 20.

Druhou časťou ponuky sú topánky. Cena každého páru je € 5. Prevažná väčšina topánok je v absolútne 100%-nom stave, niektoré zjavne boli obuté len 2 či 3 krát a aj to zrejme iba v rámci bytu či na radovánky v posteli. POZOR: nie všetky topánky sú v tejto chvíli k dispozícii, keďže sa postupne rozpredávajú. Kontakt len cez uvedený mail. Je potrebné zdôrazniť, že tu nejde o ponuku sprostredkovania erotických služieb, ale iba o predaj nosených vecí!

Ohodnotiť profil
★★★★½
2726 hlasov
Obľúbená:
0

Detaily profilu

Telefón
0000000000. Keď spomenieš, že voláš z webu profesionalky.sk, budú dievčatá vedieť, kde majú inzerovať – ktorá je tvoja obľúbená stránka.
Mesto | obec
Bratislava
Miesto stretnutia
môžeš ma len navštíviť u mňa
Výber dievčat
som na byte úplne sama
E-mail
Špeciálne detaily
  • mám vyslovene erotickú bielizeň ako pančušky či podväzky a pod.
  • mám erotické topánky vhodné aj na foot fetiš či footjob
Jazykové znalosti
  • Ich kann Deutsch sprechen
  • I can speak english
Počet zobrazení
147047
Profil vytvorený
2015-08-06
Upravený
2015-08-27
Web navštívený
2
Profil overený
6.08.2015
Map