nachádzate sa tu: články pre návštevníkov Profesionálne erotické pomôcky
Reklama na kaviaren.com

Profesionálne erotické pomôcky

E-mail Tlačiť PDF

Nie je nič horšie, ak do vašej postele zavíta nuda. Znížená sexuálna chuť a sex ako povinnosť nie je nič príťažlivého, čo by ste chceli zažívať ďalšie následujúce dni s vašou partnerkou. Ešteže sa to netýka práve vás. Pravdepodobne ste si už vyhliadli erotické pomôcky, ktorými si spestrujete váš milostný život. Pojem sexshop vám nie je neznámy, a preto sa radi obklopujete novinkami, ale takisto aj klasikou, ktorá vás v posteli nikdy nesklame.

profesionálne erotické pomôcky

Profesionálne erotické pomôcky ako špeciálne luxusné vibrátory, rôzne spreje či čoraz účinnejšie afrodiziaka vám zaručia stálu prítomnosť vášho svalovca či atraktívnej partnerky. Vzájomná spokojnosť v posteli vám zaručuje aj spokojnosť v živote, tak prečo si nedopriať každodennej radosti? Skvalitníte si váš sexuálny život, ktoré vám zabezpečia erotické pomôcky podľa vašej chuti.

Masážny olej ako erotická pomôcka

Kto z vás by si teraz nedoprial dobrej a kvalitnej masáže? Každý ju miluje a najmä vtedy, ak ju váš partner môže ukončiť vzrušujúcim a uspokojivým milovaním. Partnerove ruky sú na nezaplatenie a najmä vtedy, keď vám nimi masíruje tie najintímnejšie časti vášho tela. Vtedy sa cítite doslova ako v raji. Ak ešte nezaraďujete masážny olej medzi erotické pomôcky, tak po jednej erotickej masáži pravdepodobne začnete. Ani si neviete predstaviť, aké zázraky dokáže vykúzliť takýto nevinný olejček. Naneste erotický masážny olej na chrbát, zadoček a iné časti svojho partnera a uvidíte ako sa to bude vám i jemu páčiť. Nie je nič vzrušujúcejšie ako stekajúci masážny olej po krásnom, voňavom a atraktívnom tele vášho partnera, na ktorého sa môžete nedočkavo vrhnúť. Takáto forma predohry bude pre vás napínavou a veľmi dráždivou, vďaka ktorej si vyvrcholenie nadmieru užijete.

Vibrátory ako zaručená klasika

Medzi najvyhľádavanejšie erotické pomôcky patria vibrátory, ktoré sú pre ženy tým najdráždivejším spoločníkom a pre mužov výborným pomocníkom. V zásuvkách každej ženy by malo driemať  nejedno dildo pre prípad vášnivých sexuálnych scénok, kde je jeho prítomnosť veľmi obohacujúca a potrebná. Veď prečo si nedopriať trochu experimentovania a dôkladnejšieho vzájomného sa spoznávania? Takisto tým zabijete prípadný stereotyp, upevníte vzájomnú dôveru a doprajete si uvoľnenia po dlhom stresujúcom dni. Ak ste samé doma a vás nečakane prekvapia silné sexuálne chute, vyberte vibrátor a trošku sa s ním zoznámte. Za krátku chvíľu si uvedomíte, že dildo je výborným chvíľkovým náhradníkom počas pracovnej doby vášho partnera.

"Už si?!" - Sprej vám s tým pomôže

Hľadáte pomoc, ktorá by vám vyriešila problém s predčasným vyvrcholením? Existuje sprej na oddialenie vyvrcholenia, ktorý vám pomôže s vašou výkonnosťou počas vášnivých sexuálnych radovánok. Predčasné ukončenie milostného aktu so sebou prináša nie len partnerské hádky, ale takisto aj frustráciu a strach z ďalšieho neúspechu. Aj napriek tomu, že ste sa vy dopracovali k úžasnému uspokojeniu, nie je nič horšie ako upokojiť podráždenú a neukojenú partnerku. Ak si chcete udržať či už vzťah alebo tú sexy kočku vo vašej posteli, tak jej zabezpečte kvalitný sex po akom túži. Sprej na oddialenie vyvrcholenia ho v skutočnosti naozaj len oddiali, takže nemusíte mať strach, že budete nešťastný a nervózny zaspávať vedľa usmievavej partnerky.

Erekčné krúžky vás podržia

Čoraz viac mužov sa sťažuje na problémy s erekciou nezávisiac od veku. Cíťte sa znova ako chlap a skúste erekčné krúžky. Tie vám pomôžu nie len prekrviť a postaviť vášho vojačika do pozoru, ale takisto vám zaručí aj dlhší sexuálny pôžitok, ktorý ocení najmä vaša sexuálne nabitá partnerka. Erekčné krúžky nemusíte používať len ak pociťujete nejaký problém, pretože je to zaujímavá pomôcka, ktorá dokáže spestriť milovanie a takisto dáva vášmu penisu iný, mohutnejší vzhľad.

Top sexhop

V dnešnej dobe je už veľký výber pomôcok, ktoré obohatia alebo dokonca skvalitnia váš sexuálny život. Medzi top sexshopy patrí aj predajca na erotické pomôcky top-sexshop.sk, ktorý má pestrý sortiment erotických pomôcok za veľmi slušné ceny. Vaša hračka vám príde skôr, ako vás sexuálne chute prejdú, pretože tovar odošlú do 24 hodín a bez poštovného. Pri takýchto výhodách je radosť nakupovať a ešte väčšia ak si ich môžete užiť so svojou polovičkou.