nachádzate sa tu: články pre návštevníkov Budú kontaktné byty malou revolúciou v sex službách?
Reklama na kaviaren.com

Budú kontaktné byty malou revolúciou v sex službách?

E-mail Tlačiť PDF

Novinka, o ktorej sa už hovorí aj v Črepinách s hviezdičkou na tv Joj. Nahradia tzv. kontaktné byty, známe napr. zo susednej Viedne, doterajšie klasické sexpriváty? Budeme za sexuálne služby platiť menej a pritom dievčatá budú odvádzať poctivejšiu prácu, pretože im bude zostávať vyšší podiel z našich platieb?

kontaktný byt a jeho výhody pre klientov sexprivátovRozdiel je jednoduchý a každý z vás, kto čo len raz navštívil štandardný erotický privát, ho rýchlo pochopí. Na priváte v Bratislave zaplatíš za hodinku okolo € 70. Ak je podiel pre dievča € 30 či nebodaj dokonca € 35, ide o veľmi korektný privát pod vedením férového prevádzkovateľa. Viem o prípadoch, kedy dievča dostáva ešte menej s odôvodnením, že zvyšok si má samo vyúčtovať na príplatkových službách a tým si svoj podiel navýšiť. Musíme uznať: akú službu už mi len poskytne baba, ktorá dostane 30 éčiek za to, že mi najprv 10 minút fajčí vtáka, potom ju nechám na sebe 15 minút jazdiť a nakoniec ju tvrdo a bez ohľadu na to ako hlboko ho do nej vrážam, nabúcham odzadu. Prípadne sa jej za 10-eurový príplatok chcem urobiť do úst...

Výrazne iná je situácia na kontaktnom byte. Tu platí slečna, poskytujúca svoje sexuálne služby, pevný paušál za kvázi prenájom izby či celého bytu. No a má len dve starosti. Za prvé zarobiť dosť na tento nájom a za druhé urobiť si toľko tzv. izieb – teda odšťaviť toľko vtákov, koľko len ona sama uzná za vhodné a na koľkých má práve v ten deň náladu. A že ju dnes nemá na nič iné než na pozeranie Dr. Hausa či na čumenie z okna na pomaly padajúci sneh? Na kontaktom byte je to jej vec, žiadny pasák jej do toho nekibicuje a do ničoho ju nenúti. A ak je už štvrtok a slečna už tento týždeň svojich povedzme € 300 na prenájom a ďalších € 300 na stravu a rôzne blbosti zarobila (lebo takúto spotrebu tieto dievčatá majú bežne), nemusí sa ani pohnúť z postele. A nikto jej na tom nemá čo vyčítať. Na rozdiel od sexprivátu – na kontaktnom byte je to totiž len a len jej problém.

Je potom úplne jasné aké služby môžem asi očakávať od niekoho, komu zostáva celých mojich € 70 v plnej výške a kto z toho platí bežné výdaje (lebo veď všetci platíme nájom, len možno v rôznej výške) a aké môžem očakávať od toho, komu z mojej platby zostane v skutočnosti horko ťažko polovica.

Čo všetko slečna v paušále za kontaktný byt od jeho prevádzkovateľa dostáva, to už je otázka trhu. Od niekoho určite len tak napíšuc holú izbu s posteľou na súloženie, od iného určite kompletné služby od zabezpečenia inzercie (nejaká možno bude niekde už aj v cene), cez nafotenie prezentačných fotiek na potreby propagácie, až po zháňanie najlepšej veľkoobchodnej ceny za kondómy v prípade, že sa dotyčný majiteľ bude vedieť pohybovať aj v tejto oblasti a bude to šikovný obchodník. Na konkrétne ponuky bude treba počkať si – trh sa vyvinie sám.